Μέγας Χορηγός

3M

Χορηγοί Επικοινωνίας

iRun Magazine      Run 'n Fun

Συμμετοχές

Συμμετοχές Poikilo Rocky Mountain 2018

Poikilo Rocky Mountain 22.5 km

Επώνυμο Όνομα Ηλικία Σύλλογος Χορηγός
FIJNAUT Stan 49    
GIRARD Caroline 35    
METEL CRISTIAN-THIERRY 39    
Olesiak Grzegorz 55 Gorce Ultra-Trail  
pasquiers bruno 52 courir a athenes  
TABATA KAYOKO 50 Run Forever  
ΑΓΓΕΛΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 52 NOVASPORTS RUNNING TEAM  
Αγγελόπουλος Πέτρος 42    
ΑΓΝΟΥΣΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 40 Τhe Runners Project  
ΑΔΑΜ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 50    
ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ 47    
ΑΪΝΑΛΗΣ ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ 41    
ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 29    
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 46    
ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44 Α  
ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 41 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΑΝΔΡΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 48 SALOMON HELLAS SALOMON
ΑΝΔΡΙΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 38 NO LIMIT ACADEMY NO LIMIT ACADEMY
ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 49 Σδυμ θηβας  
ΑΠΕΡΓΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 33 360 ΡΑΝΕΡΣ  
ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ 54 SKY WOMEN RUNNING TEAM  
Αράθυμος Αλέξανδρος 33 ΠΔΣ οδυσσέας  
ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΝΙΚΟΣ 54 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ  
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 50 HERBALIFE TEAM  
ΑΡΓΥΡΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 38 ΑΓΕΛΑΟΣ  
ΑΥΓΕΡΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 43    
ΒΑΓΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 44    
ΒΑΡΔΑΛΑΣ ΘΩΜΑΣ (TOUGH TOM) 43 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΒΕΝΕΤΗΣ ΕΥΆΓΓΕΛΟΣ 28 TOP GYM TOP GYM
ΒΛΑΣΤΑΡΙΔΗΣ ΤΑΣΟΣ 41    
ΒΛΑΧΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 32 SMART RUN  
ΒΛΑΧΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 50    
ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 35 Athletics-guidance.gr  
Βολης Μαρκος 45 Up  - Κυτταρική Θρέψη UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ
ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 48 MARATHON GYM  
ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 41    
ΓΑΡΓΑΝΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ 37 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ  
ΓΑΤΣΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 40 TOP GYM  
ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ 28 EXTREMEPROTEAM  
ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ ΤΑΣΟΣ 59 ΕΥΚΛΗΣ  
ΓΙΑΝΝΙΚΙΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 31    
ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 41 Olympia runners  
ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 49 RED STAR TRIATHLON CLUB  
ΓΙΟΛΔΑΣΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 38    
ΓΚΕΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 44    
ΓΚΙΩΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44    
Γκοτζιας Γεωργιος 55    
ΓΚΟΥΝΤΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37 ΑΠΣ Αθηναίοι Δρομείς  
ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 55 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΓΡΑΦΑΚΟΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 48    
Δαλδαράς Σταύρος 37    
ΔΑΣΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 46 OROPOS RUNNING TEAM ΚΕΝΤΡΟ ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΙΑΣ ΩΡΩΠΟΥ
ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 70 ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 30 ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΜΑΡΙΑ 51 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ  
ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ ΣΩΣΑΝΑ 53 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ  
Δεντοπουλος Λαζαρος 41    
ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 32 Wake Up Street  
Δημας Διονύσης 45    
ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 33 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ  
ΔΗΜΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 56 ΔΡΙΣΚΟΣ  
Διόγος Θανάσης 43    
ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 40 Α.Σ ΑΓΩΝ  
ΔΙΠΛΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 32    
Διωτης Παναγιωτης 28    
Δουλος Δημητριος 44 Τελμησσος  
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΣ 35    
ΔΡΑΚΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 43    
ΖΑΒΙΤΣΑΝΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 46 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΖΑΜΠΟΥΡΑ ΛΙΤΣΑ 47 HERBALIFE TEAM  
Ζερβας Κωστας 44 Ανεξαρτητος  
ΘΕΟΔΩΡΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 41 OROPOS RUNNING TEAM  
ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 38 ST. PAULI ATHENS CLUB RUNNING TEAM
ΘΕΟΧΑΡΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 36    
ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 34    
ΚΑΖΑΚΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 44    
ΚΑΛΙΑΚΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 35    
Καλογρανας Ιωαννης 40    
ΚΑΛΥΒΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 27    
ΚΑΝΕΤΣΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 43    
ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 37 ΣΔΥΜΘήβας  
ΚΑΠΕΛΙΟΥ ΣΩΤΗΡΙΑ 44 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ  
ΚΑΠΕΤΣΩΝΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 42    
ΚΑΠΛΑΝΗ ΑΣΗΜΙΝΑ 35 OUTDOOR TRAINERS  
ΚΑΠΟΝΙΚΟΛΟΣ ΛΑΜΠΡΟΣ 38    
ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 53 The Runners Project  
ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 36 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 37    
ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 51 Π.Δ,Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 29    
ΚΑΡΑΤΖΑ ΙΩΑΝΝΑ 39 Π.Ο.Σ.Π.  
ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 52 Κ-1 ΑΡΕΝΑ Α Ο Κ-1 ΑΡΕΝΑ
Κάρλος Θεοφάνης 28 RibCruises  
Καρπούζα Βίκυ 54   Inov8- Craft
Καρράς Ηλίας 36    
ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 51 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  
ΚΑΡΥΚΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 25    
ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44    
ΚΑΣΕΛΑΚΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 51 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ
ΚΑΣΙΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 48 Mustukuluru Trail Running Team  
Καστορας Αναστάσιος 54 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ  
ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 47 ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ 26  
ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 46 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ  
ΚΑΨΑΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 26    
ΚΙΟΣΣΕΣ ΣΤΕΡΓΙΟΣ 42 ΣΔΥΑ  
ΚΟΚΚΙΝΗΣ ΟΜΗΡΟΣ 40    
ΚΟΚΚΙΝΟΣ ΦΩΤΗΣ 42 The Runner's Project - ΣΑΦΑΝΣ iFeelRadio.gr
ΚΟΚΚΟΤΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 33    
ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 39 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ Κα
ΚΟΛΛΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 28    
ΚΟΝΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 39 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Eco Lift
ΚΟΤΙΝΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 38 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 1979
ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 43 Kasimis Training  
ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΣ 50 SNAILS TEAM  
ΚΟΥΡΣΟΣ ΜΕΛΕΤΗΣ 39    
ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 43 FREE RUNNERS  
ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 41 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ  
ΚΡΕΜΑΣΤΙΩΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 45    
ΚΡΗΤΙΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 55    
ΚΡΟΚΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 43 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ  
ΚΥΡΙΑΖΗΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ 29 SHOP&TRADE  
ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 39 Urban Trail Runners / Oblakove Pertle  
ΚΥΡΙΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 50 SKYWOMEN RUNNING TEAM  
ΚΩΛΕΤΤΗ ΣΤΕΛΛΑ 43 THE RUNNERS PROJECT  
Κωστοπουλος Τολης 48 Νs coaching  
ΚΩΤΣΑΚΗΣ ΖΑΦΕΙΡΗΣ 38 NO LIMIT ACADEMY NO LIMIT ACADEMY
ΚΩΦΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45    
ΛΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 53 ΔΕΝ ΕΧΩ ΔΕΝ ΕΧΩ
Λαθουράς Δημήτρης 24    
Λαιος Γιώργος 49 Ακαρνανικος  
ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 51    
ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ ΣΠΥΡΟΣ 52 EXTREMEPRO TEAM  
ΛΑΜΠΡΗΣ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 44    
ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 40    
ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ ΧΑΡΑ 43 Outdoor games Running Team  
ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΗΛΙΑΣ 34    
ΛΙΑΣΚΟΣ ΘΑΝΟΣ 41 TOP GYM TOP GYM
ΛΟΥΚΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 39 ΦΑΠΕΡΛΕ  
ΛΟΥΦΕΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 29 VIBRAM  
ΜΑΚΕΔΩΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 55 Π.Ο.Σ.Π.  
ΜΑΝΟΥΣΗΣ ΧΑΡΗΣ 37 BALIOTIS NATURE TRAIL / IRUN  
ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 60 0  
ΜΑΡΓΙΟΥΛΑ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 40 Sciencetraining.gr /Σ.Δ.Υ.Ε  
ΜΑΡΙΑΤΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 47    
ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ ΠΑΝΤΑΖΗΣ 55    
Μαστρόκαλος Μάριος 37 Στα Χνάρια του Μανώ του Γκαρή  
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ 50 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΜΑΥΡΙΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 42 HOKA HOKA
ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 34 Μαραθωνοδρομοι δρομείς Αργολίδας  
ΜΕΛΕΤΙΑΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 36    
ΜΕΝΤΖΕΛΙΩΤΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 37    
ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45    
ΜΕΤΑΞΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 47 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΜΗΤΡΟΓΙΑΝΝΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 32 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
Μητρόπουλος Διονύσης 36    
ΜΙΤΣΙΛΕΓΓΑΣ ΖΑΡΙΦΗΣ 44    
ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 34 VIBRAM  
ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ -
Μπατζάκα Κωνσταντίνα 47 Extremepro team / Sky women running team
ΜΠΑΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 43 tsias.com  
Μπεκρη Γαρυφαλια 52 Σδυμ θηβας  
ΜΠΕΡΤΣΟΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 29    
ΜΠΙΜΠΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 32 360 ΡΑΝΕΡΣ  
ΜΠΟΥΚΑ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 53 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ  
Μυλωνάκης Νίκος 43 ExtremePro Team  
Νανος Δημητριος 46    
Νεοχωρίτης Γεώργιος 42    
ΝΙΑΡΗΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ 44 ΣΑΦΑΝΣ BIKE-ELEVATED
ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 32    
ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ ΜΑΝΩΛΗΣ 38 SALIGARIA  
ΝΟΝΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42 ELITE RUNNING TEAM  
ΝΟΥΣΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 43   BNP ΦΟΡΟΛΟΓΙΣΤΙΚΗ
ΝΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 45 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΝΤΑΝΗ ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ 44 NONE NONE
ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 39    
ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ 50 ΑΓΕΛΑΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ  
ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 41 VIBRAM  
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 46    
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 42 w.a.k.e. U.P. / Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT
ΠΑΝΑΓΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 66 ANEKSARTITOS EGO
Πανόπουλος Δημήτρης 36 ανεξάρτητος  
ΠΑΝΤΑΖΗ ΔΑΝΑΗ 32   -
ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 43 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
Παντος Παναγιωτης 42 MOUNTAIN MADNESS  
Παπαδάκης Δημήτρης 41    
ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 47 Π.Ο.Σ.Π.  
ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 34 Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ  
ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ ΧΡΥΣΟΥΛΑ 39    
Παπανδρεου Νικιλαος 32    
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 50 The Runner's Project  
ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 45 Mustukuluru Trail Running Team  
ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 50    
ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ ΦΩΚΙΩΝ 26    
ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ 38    
ΠΑΣΤΡΑΣ ΔΙΟΝΥΣΗΣ 64 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ  
ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 35 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΟΥΝΤΙΟ  
ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 46 PROEDROS  
ΠΕΡΔΙΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 60 ΤΡΕΧΑΛΕΣ  
ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 39 Kourkourikis group  
ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44    
ΠΕΡΣΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 44 THE RUNNERS PROJECT  
ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 40 CHUCK NORRIS TEAM  
ΠΙΤΣΙΡΙΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 45 Sciencetraining.gr /Σ.Δ.Υ.Ε  
ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ 44 ΤΡΕΧΑΛΕΣ  
ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44 KASIMIS TRAINING  
Πονηράκου Γαλάτεια 32    
ΠΟΥΛΗΜΕΝΟΥ ΜΑΓΔΑ 56 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ  
Πουλουπάτης Ελευθέριος 42    
ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 50    
ΡΟΥΓΚΕΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 74 Σ.Α.Φ.Α.Ν.Σ  
ΡΟΥΠΑΚΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 41 ΣδυμΘηβας  
ΣΑΓΡΕΔΟΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 51    
Σακελλαρόπουλος Διονύσης 28 Crossfit Chalandri  
ΣΑΚΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 37    
Σαρούκος Μιχάλης 41 Σύλλογος δρομέων Ύδρας  
ΣΙΑΜΠΑΝΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 49 ΕΘΕΛΟΝΤΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΔΑΣΟΠΡΟΣΤΑΣΙΑΣ-ΔΑΣΟΠΥΡΟΣΒΕΣΗΣ ΗΛΙΟΥΠΟΛΗΣ
ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 42 MOUNTAIN MADNESS BARBER SHOP GR
ΣΙΜΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 41 POLO CENTER-SCARPA  
ΣΙΜΩΤΑΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 32 ΠΔΣ Οδδυσεας  
ΣΙΨΑΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 55 Απολλων Δυτικής Αττικής  
ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 41 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 58 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΚΟΥΡΕΙΟ Ο ΜΗΤΣΟΣ
ΣΟΥΡΤΖΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 16 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 45 Mustukuluru Trail Running Team  
ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 29    
ΣΤΑΜΟΥΛΗ ΜΑΡΙΑ 46 HERBALIFE TEAM  
ΣΤΑΜΠΟΥΛΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 44    
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ 35 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ -
Στελλας Μαρινος 37 Σ.Δ.Υ ΕΛΕΥΣΊΝΑ 1981
ΣΤΕΦΑΝΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 49   La sportiva team greece
ΤΑΛΛΑΡΟΣ ΚΑΡΜΕΝ 49 ΠΔΣ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΤΑΜΟΥΡΑΝΤΖΗΣ ΛΕΥΤΕΡΗΣ 28    
ΤΑΜΟΥΡΑΝΤΖΗΣ ΝΙΚΟΣ 32    
ΤΑΡΑΡΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 39    
ΤΕΣΚΟΣ ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ 26    
ΤΖΑΝΕΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 58 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ ΒΑΓΓΕΛΗΣ 49 Π.Ο.Σ.Π.  
ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ ΣΑΒΒΑΣ 41 Angry Bird  
ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 54 ΟΛΥΜΠΙΟΙ  
ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 34 CASD SYSTEM  
ΤΣΑΦΑΡΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
Τσιανακας Ιωάννης 42    
ΤΣΙΜΠΟΓΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40 PANTOFLA RUNNING TEAM  
ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ ΘΩΜΑΗ 31    
ΤΣΙΠΗΣ ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ 45 ΦΛΟΓΑ  
ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 44 ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ LA SPORTIVA - ACTIVE POINT
ΤΣΟΥΜΟΣ ΖΑΧΑΡΙΑΣ 48 PRIZPAK  
ΤΣΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
ΤΥΠΑΛΔΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 46 RUN FOREVER  
ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ 58    
ΦΚΙΑΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 30    
ΦΟΥΖΑΣ ΤΑΚΗΣ 55 SPORTS CLUB KIATO  
ΦΡΑΓΚΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 44    
ΦΡΑΓΚΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 37 CHOZEN MT  
Φωτόπουλος Γιώργος Γιώργος 31 Wake Up Street  
ΧΑΙΚΑΛΗΣ ΠΑΥΛΟΣ 48 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΧΑΛΙΚΙΑΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 41    
ΧΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 53    
ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ 43 Mustukuluru Trail Running Team  
Χαρνιδης Δημητρης 37 APIVITA running bees  
ΧΑΡΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 37    
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΗΛΙΑΣ 33    
ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΗΛ 37    
ΧΑΤΖΗΣΤΑΥΡΟΥ ΣΤΑΜΑΤΗΣ 29 The Runners Project  
χουριδου ιωαννα 44 κ-1 ARENA  
Χουχούμης Νικόλαος 37 Free Runners  
ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΗΣ 52    
ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44    
ΨΑΛΤΗ ΜΑΡΙΑ 39 ΦΑΠΕΡΛΕ  
ΨΑΛΤΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 46 ΦΑΠΕΡΛΕ  

Poikilo UpDown 8km

Επώνυμο Όνομα Ηλικία Σύλλογος Χορηγός
ΑΒΑΓΙΑΝΟΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 37 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ  
ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 45    
Αγκαλλιου Αντώνης 40 Α. Σ. ΑΓΩΝ  
ΑΔΑΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 45    
Αθανασίου Ελενη 63 ΣΔΥΑ  
ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ ΣΕΒΗΡΑ 39    
ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ ΡΟΥΛΑ 49    
ΑΝΔΡΕΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 25    
ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 46 HERBALIFE TEAM  
ΑΝΘΗ ΕΛΕΝΗ 52 ChoZen Mountain Team  
ΑΝΤΥΠΑ ΑΘΗΝΑ 51 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΑΡΑΟΥΖΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 50    
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
Βαγιακακος Γιώργος 39 Α. Σ. ΑΓΩΝ  
ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 38 VIBRAM  
Βάρδας Μιχάλης 13 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ Βαρδα γιάννης
Βαρελας Απόστολος 16 Π.Δ.Σ Οδυσσέας  
ΒΑΡΕΛΗΣ ΦΙΛΙΠΠΟΣ 43    
ΒΕΡΝΙΚΟΣ ΜΑΝΟΣ 42    
ΒΕΡΡΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 29 HERBALIFE TEAM  
ΒΙΔΑΛΗΣ ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ 38 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΤΗΝΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ
ΒΙΤΣΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΒΛΑΣΤΕΛΗΣ ΣΤΡΑΤΟΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΒΛΑΧΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 35 Olive Sea Travel Olive Sea Travel
ΒΛΑΧΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 25    
ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 60    
Βολης Αρίσταρχος 14 Up  - Κυτταρική Θρέψη UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ
ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 00 SALIGARIA  
ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 57 HERBALIFE TEAM  
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΠΕΤΡΟΣ 48    
ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΤΑΚΗΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
Γεωργούλης Ηλίας 23    
ΓΙΑΝΝΑΚΗΣ ΝΙΚΟΣ 48 ΑΠΣ ΑΠΟΛΛΩΝ  
ΓΚΙΚΑ ΔΗΜΗΤΡΑ 35 HERBALIFE TEAM  
ΓΚΟΓΚΟΥ ΒΙΒΙΑΝ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΓΚΟΤΣΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 34    
Γυαλιάς Αλεξανδρος 34    
ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΔΑΛΕΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΔΕΥΤΟΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΣ 34    
ΔΙΠΛΑΣ ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 00    
ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ 38 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΘΕΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 28 Run4Fun  
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 42 ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΥ ΛΑΜΠΡΙΝΗ 33 Wake Up Street  
ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΜΑΡΙΑΝΝΑ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 36    
καββαδας βασιλειος 28    
ΚΑΒΟΥΡΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 43 MTT ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ  
ΚΑΖΑΝΗΣ ΣΙΔΕΡΗΣ 00    
ΚΑ'Ι'ΦΑ ΖΩΗ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΚΑΚΑΛΙΑ ΧΡΥΣΑ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΥΡΩΝ 33 DELITAS DELITAS
ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 57    
ΚΑΛΟΓΕΡΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΚΑΜΠΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 40 ΤΡΕΧΟΥΜΕ ΓΙΑ ΤΟΝ ΔΙΑΒΗΤΗ/ΣΔΥΕ/SKY WOMEN RUNNING TEAM
ΚΑΝΕΛΛΟΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 34 TOP GYM TOP GYM
ΚΑΣΙΩΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 37 FISHBONE RUNNING IA+DESIGN.GR
ΚΑΣΣΒΕΤΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00 SALIGARIA  
Κατοκης Νικολαος 15 Up  - Κυτταρική Θρέψη UP-ΚΥΤΤΑΡΙΚΗ ΘΡΕΨΗ
Κατσαβου Βουλα 40 Chozen mountain team  
ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 38    
ΚΑΤΣΕΛΗ ΠΗΝΕΛΟΠΗ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΚΙΝΤΕΡΗΣ ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ 47 ΤΤΤ Δρομείς Χαλανδρίου  
ΚΟΚΟΡΕΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ 55 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ  
ΚΟΛΛΑΡΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 33 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΑΝΕΝΑΣ
ΚΟΛΥΒΑ ΝΤΕΝΙΖ 43 HERBALIFE TEAM  
ΚΟΛΥΒΑΣ ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΚΟΡΝΕΖΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 44 HERBALIFE TEAM  
ΚΟΣΜΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 00 SALIGARIA  
κουμπης Σπυριδων 39    
ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ ΔΗΜΗΤΡΑ 47 HERBALIFE TEAM  
ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25 L-CREW  
ΚΟΥΣΗΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 15 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 49    
ΚΩΝΣΤΑΝΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 44   G-ACCOUNTING
ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 29    
ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ Κωνσταντίνος 35    
κωσταρελος Γιώργος 38 Α. Σ. ΑΓΩΝ  
Λάγγαρη Αριστέα 33 Mustukuluru Trail Running Team Laggaris Tours
Λαζαρίδης Στέλιος 35    
ΛΑΖΑΡΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
ΛΑΚΑΦΩΣΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 53 EXTREMEPRO TEAM  
Λαουδης Μιχαηλ 36    
ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 39    
ΛΕΛΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 40    
Λιγνος Ανδρεας 13    
Λιγνος Μανος 45    
ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ 68 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΛΟΥΪΖΟΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΛΟΥΚΑΚΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 26 VIBRAM  
ΛΥΓΓΡΗΣ ΘΑΝΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΛΥΜΠΕΡΗ ΕΥΓΕΝΙΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΛΥΜΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ 42 OUTDOOR TRAINERS  
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΛΕΩΝΙΔΑΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΛΥΣΣΑΡΗ ΦΩΤΕΙΝΗ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΜΑΓΑΖΗ ΟΛΥΜΠΙΑ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ ΜΑΝΟΣ 35    
ΜΑΡΑΓKΟΥΔΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 42 CHOZEN MOUNTAIN TEAM  
ΜΑΡΚΑΚΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 31 Pulse 100  
Μαρκάτου Αναστασία 35 athletics-guidance.gr  
ΜΑΡΚΟΥΪΖΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΜΑΤΘΑΙΟΥ ΜΑΤΘΑΙΟΣ 41    
Μαυρίδης Σταυρος 34    
Μαύρος Γεώργιος 46    
ΜΗΤΡΑΚΗ ΙΣΜΗΝΗ 35 OUTDOOR TRAINERS  
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 31 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ ART GRAPH
Μητρόπουλος Διονύσης 56 Alx training team mitropoulos shoes shops
ΜΙΧΑΛΕΣΗ ΜΑΡΙΝΑ 43    
ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 52 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ  
ΜΙΧΟΛΙΣΤΗΣ ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ 35    
ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ 43    
ΜΠΑΚΟΛΙΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 35    
ΜΠΑΛΙΟΥΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 33    
ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ 49 HERBALIFE TEAM  
ΜΠΑΡΤΖΗ ΑΣΗΜΕΝΙΑ 44    
ΜΠΑΣΑΚΙΩΤΗΣ` ΗΛΙΑΣ 29 HERBALIFE TEAM  
ΜΠΕΓΚΑ ΑΓΓΕΛΙΚΗ 59    
ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 45    
ΜΠΕΣΙΟΥ ΣΤΥΛΙΑΝΗ 36 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 55    
ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ ΝΙΚΟΣ 41 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ  
Μπρούβας Θεόδωρος 43    
ΝΤΑΣΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 41    
ΝΤΡΟΥΤΣΗ ΓΑΒΡΙΕΛΑ 28    
ΞΕΝΑΚΗΣ ΦΟΙΒΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ 35 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT
ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΘΟΔΩΡΗΣ 26    
ΠΑΓΟΥΝΑΣ ΝΙΚΟΣ 48 The Runner's Project  
Παγώνη Δέσποινα 41 Ανεξαρτητος  
Παληγεώργου Αναστασία 00 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ 36 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ART GRAPH
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ 44 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ ΜΑΡΙΑ 38    
ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 33 DELITAS DELITAS
ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 00    
ΠΑΡΘΕΝΗΣ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ 00    
ΠΑΡΙΔΗ ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ 41 TOP GYM  
ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 37    
ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 37 ΣΔΥΜ - Assimakopoulou Running Team www.longrun.gr
ΠΑΤΣΙΑ ΜΑΡΙΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΠΑΥΛΙΔΗΣ ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ 48 ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΠΕΠΟΝΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 43    
ΠΕΠΠΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40    
ΠΕΤΟΥΣΗΣ ΜΑΚΗΣ 37 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ R21  
ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ 39 Pilabox Pilabox
ΡΗΓΟΥ ΕΥΑ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΡΟΥΣΣΑΚΗΣ ΦΩΤΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΣΒΕΡΚΟΥΛΗ ΚΛΕΙΩ 54 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ ΚΑΝΕΝΑΣ
ΣΙΑΜΠΑΝΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 31    
ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ 33    
ΣΙΝΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 24 HERBALIFE TEAM  
ΣΙΩΖΟΣ ΠΑΝΤΕΛΗΣ 37 ROUSSOS RUNNING TEAM  
Σκάρπα Γεωργία 42 Extremepro Running Team  
ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 00 SALIGARIA  
ΣΟΦΟΥΛΗ ΠΕΤΡΟΥΛΑ 39 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP  
ΣΠΑΘΑ ΙΟΥΛΙΑ 33 HERBALIFE TEAM  
ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 64 ΟΡΣΙΠΠΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ  
ΣΠΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΣΠΥΡΟΣ 47 Ο.Μ.Γ  
ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 SALIGARIA  
Σταθόπουλος Στέφανος 47 Extremepro Running Team  
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΛΙΝΑ 50    
ΣΤΑΙΚΟΠΟΥΛΟΣ ΑΚΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ 46    
ΣΤΕΛΛΑΣ ΜΑΡΙΝΟΣ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 39 L-CREW  
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΚΩΣΤΑΣ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΣΤΕΦΑΝΗ ΣΟΦΙΑ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 40 Run4Fun  
ΣΤΡΑΤΙΚΗ ΤΑΣΟΥΛΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΣΥΜΠΑΡΔΗΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 37 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΣΦΕΤΣΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 38 HERBALIFE TEAM  
ΤΑΚΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΤΑΦΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΤΕΓΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ 31    
ΤΕΣΣΕΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ 00 Marathon club  
ΤΖΕΒΕΛΕΚΟΣ ΚΩΣΤΑΣ 48    
ΤΖΙΦΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 40 Ανεξάρτητος  
ΤΟΥΡΛΙΔΑ ΤΖΙΝΑ 43 ADIDAS RUNNERS ATHENS/SKY WOMEN RUNNING TEAM
ΤΟΥΤΟΥΖΑ ΜΑΡΙΝΑ 63 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ  
Τσαγκαρακης Παναγιωτης 34    
Τσαλαμιδα Καλλινικη 32    
ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 43 PILABOX  
ΤΣΙΑΡΑ ΧΡΥΣΑ 43 TTT  
ΤΣΙΟΚΑΣ ΚΩΣΤΑΣ 62 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ  
ΤΣΙΡΚΑΣ ΦΩΤΗΣ 50 ΔΕΛΦΕΠ  
ΤΣΙΩΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΤΣΟΥΡΛΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00    
Τσουρουκτζη Αναστασία 26 Αθλος  
ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ 29 Wake Up Street  
ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 59 ΑΠΟΛΛΩΝ  ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ  
ΧΑΤΖΗΣ ΚΩΣΤΑΣ 00 SALIGARIA  
ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ ΔΕΣΠΟΙΝΑ 63 ΟΡΣΙΠΠΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ  
ΧΑΤΖΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ 40    
ΧΟΖΟΣ ΣΤΑΥΡΟΣ 33 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΦΛΟΓΑ  
ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 44    
ΧΡΟΝΗΣ ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ 28    
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 42 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ  
ΨΑΘΑ ΦΑΝΗ 41 ΠΑΛΑΙΣΤΙΚΟΣ ΡΑΦΗΝΑΣ ΚΑΝΕΝΑΣ
ΨΑΡΙΑΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
Ωρολογάς Νικόλαος 63 Σύλλογος δρομέων Ύδρας  

Poikilo Fun 4 km

Επώνυμο Όνομα Ηλικία Σύλλογος Χορηγός
ΑΛΣΩΝΑΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ 41 Anexartiti  
ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΣΤΗΣ 11 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΑΝΤΩΝΙΟΥ ΝΑΝΑ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΑΠΕΡΓΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΝΟΣ 41    
ΑΥΓΕΡΟΥ ΜΑΡΙΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΒΑΛΑΤΣΟΥ ΒΟΥΛΑ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΒΑΡΚΑΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΒΑΤΣΑΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 25 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ E.CO. LIFT
Βελετζελου Μαρια 42    
ΒΙΤΑΛΗΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ 38    
Βονόρτα Γεωργία 44    
ΓΚΑΓΚΑΣ ΗΛΙΑΣ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΓΚΑΦΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΔΑΔΙΤΣΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΔΕΛΛΗ ΕΙΡΗΝΗ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΔΕΛΛΗ ΤΖΕΝΗ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΔΗΜΟΥ ΞΑΝΘΗ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΔΡΕΛΙΩΖΗ ΒΑΣΩ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΔΡΥΜΩΝΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ ΣΟΦΙΑ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΕΞΑΡΧΟΣ ΘΩΜΑΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΕΥΘΥΜΙΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΖΑΧΑΡΙΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 9 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ STUDIO ZACHARIOU.GR
ΖΟΥΜΠΟΥΡΛΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
Θωδης Δημήτρης 46 Sportevent Sportevent
Καλαντζης Γεωργιος 41 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΚΑΜΟΥΤΣΑ ΛΩΡΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
Καρναρου Αλικη 30    
ΚΑΡΥΔΑΣ ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΚΑΤΣΑΠΗ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΚΙΡΙΤΣΙ ΣΟΦΙΑ 40 Vodafone Running Team  
ΚΟΛΙΑΝΤΖΑΚΗ ΑΡΕΤΗ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΚΟΝΤΗΣ ΝΙΚΟΣ 52 ΣΜΛΑΡΙΣΑΣ  
Κουβελέτσα Βασιλική 46    
ΚΟΥΚΛΙΝΟΥ ΚΑΤΕΡΙΝΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗ ΕΥΑ 26 L-CREW  
ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 43 GR Runners  
ΚΡΕΜΜΥΔΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 30    
ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ 25    
ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΑΡΕΤΗ 34    
ΚΩΣΤΑΛΟΥΠΗ ΣΤΕΛΛΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΚΩΣΤΑΝΤΑΡΑΣ ΑΝΔΡΕΑΣ 40    
ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ ΚΙΜΩΝΑΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΛΙΒΑΝΙΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΛΙΟΤΣΑΚΗ ΕΛΕΝΑ 42 ROJO CAFE  
ΛΙΤΣΗ ΟΡΓΚΕΤΑ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΛΥΜΠΕΡΗ ΤΖΕΝΗ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΛΥΜΠΕΡΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΜΑΓΓΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 47    
ΜΑΛΑΜΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ 42 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΑ  
ΜΑΝΤΟΠΟΥΛΟΣ ΣΩΤΗΡΗΣ 63    
ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΜΟΡΦΩΝΙΟΥ ΓΙΑΝΝΑ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΜΟΥΣΤΑΚΑ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 25    
Μπαρμπαρης Γεράσιμος 43    
Μποζιαρης Κωνσταντίνος 41    
Μπορονικολα Σοφια 41 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΜΠΟΥΣΟΥΛΑΣ ΣΠΥΡΟΣ 11    
ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ ΣΤΕΛΛΑ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΝΙΝΗΣ ΑΝΤΡΕΑΣ 41 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ  
ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ ΘΕΟΔΩΡΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΞΟΥΡΗ ΒΑΡΒΑΡΑ 50    
ΞΟΥΡΗ ΜΑΡΙΑ 45    
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ 31    
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ ΚΩΝΣΤΑΝΤΊΝΟΣ 00 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ  
ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ ΒΑΣΙΛΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΚΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ 00 ALX TRAINING TEAM  
Παπασούλη Αλεξάνδρα 39 Ανεξάρτητη  
ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 43 SPORTEVENT SPORTEVENT
ΠΕΠΟΝΟΥΛΑ ΑΘΗΝΑ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΠΙΠΕΡΙΑ ΜΑΡΙΑ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΡΟΥΓΑΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΣΚΕΝΤΖΟΥ ΤΖΙΝΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΣΜΥΡΗ ΝΤΙΝΑ 49    
ΣΠΥΡΌΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΙΡΗΝΗ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ ΝΑΣΙΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΣΤΕΡΓΙΟΥ ΒΙΒΗ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΤΖΙΦΑ ΒΑΣΙΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΤΖΟΥΡΑΜΑΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ 13 Παναχαική  
ΤΣΙΑΚΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΤΣΙΑΝΤΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΤΣΙΓΚΟΥ ΣΟΦΙΑ 00 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ)  
ΤΣΙΓΚΟΥΝΗ ΕΛΕΝΗ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΤΣΟΛΗ ΑΝΤΙΓΟΝΗ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΦΑΚΙΤΣΑ ΜΑΡΙΑ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΦΕΡΧΑΤΗ ΕΛΛΗ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΦΡΑΓΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ 45    
ΦΩΤΙΟΥ ΦΩΤΗΣ 49    
Χαιντουτη Αικατερινη 40    
ΧΑΡΙΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ 00 Π.Ο.Σ.Π.  
ΧΟΥΝΤΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ 40    
ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΗ ΜΑΡΙΑ 41    
ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΒΙΚΥ 40    
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM Daditsos sports shop
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΑΡΓΥΡΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM  
ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ 00 ALX TRAINING TEAM  

Maintained by VitalNet®2017