Μέγας Χορηγός

3M

Χορηγοί Επικοινωνίας

iRun Magazine     running news

Αποτελέσματα(Προσωρινά) - Poikilo Rocky Mountain 2018

Αποτελέσματα Poikilo Rocky Mountain 2016

Poikilo Rocky Mountain 22.5 km

Gen-Sex-Cat Category Gender ΒΙΒ Name YOB Club Start Net finish 22.5km finish
1 , 1 ,1 A 40-49 Male 1 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΑΚΟΣ 1978 SALOMON HELLAS 0:00:03 1:55:12 1:55:15
2 , 2 , 1 A 18-39 Male 61 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 1985 ΦΥΤΟΦΑΓΟΙ 0:00:03 1:59:50 1:59:53
3 , 3 , 2 A 18-39 Male 142 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΟΥΦΕΚΗΣ 1989 VIBRAM 0:00:03 2:07:48 2:07:52
4 , 4 , 2 A 40-49 Male 235 ΣΤΑΥΡΟΣ ΣΤΕΦΑΝΗΣ 1969   0:00:10 2:11:12 2:11:22
5 , 5 , 3 A 18-39 Male 34 ΑΝΔΡΕΑΣ ΒΟΓΙΑΤΖΗΣ 1983 ATHLETICS-GUIDANCE.GR 0:00:17 2:14:07 2:14:24
6 , 6 , 3 A 40-49 Male 2 STAN FIJNAUT 1969   0:00:10 2:20:31 2:20:41
7 , 7 , 4 A 40-49 Male 164 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΑΤΗΣ 1975 TSIAS.COM 0:00:05 2:20:56 2:21:01
8 , 8 , 5 A 40-49 Male 17 ΙΩΑΝΝΗΣ ΑΛΕΞΟΠΟΥΛΟΣ 1977 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:14 2:25:33 2:25:47
9 , 9 , 6 A 40-49 Male 189 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΝΤΟΣ 1976 MOUNTAIN MADNESS 0:00:06 2:26:38 2:26:44
10 , 10 , 7 A 40-49 Male 210 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΠΟΛΥΚΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1974 KASIMIS TRAINING 0:00:17 2:26:31 2:26:48
11 , 11 , 1 A 50+ Male 217 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΣΑΓΡΕΔΟΣ 1967   0:00:20 2:28:37 2:28:57
12 , 12 , 4 A 18-39 Male 256 ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΚΙΑΡΑΣ 1988   0:00:31 2:29:03 2:29:34
13 , 13 , 2 A 50+ Male 5 GRZEGORZ OLESIAK 1963 GORCE ULTRA-TRAIL 0:00:23 2:30:19 2:30:42
14 , 14 , 3 A 50+ Male 98 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΤΣΑΚΑΣ 1967 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:20 2:31:11 2:31:30
15 , 15 , 5 A 18-39 Male 269 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΟΣΧΟΝΑΣ 1983   0:00:06 2:31:32 2:31:38
16 , 16 , 4 A 50+ Male 127 ΝΙΚΟΣ ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ 1969 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:05 2:32:11 2:32:16
17 , 1 ,1 Γ 18-39 Female 167 ΔΗΜΗΤΡΑ ΜΠΙΚΑ 1992 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:05 2:32:12 2:32:16
18 , 17 , 6 A 18-39 Male 132 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΛΑΘΟΥΡΑΣ 1994   0:00:20 2:34:21 2:34:41
19 , 18 , 8 A 40-49 Male 281 ΑΡΓΥΡΗΣ ΜΑΥΡΟΓΟΝΑΤΟΣ - GOJI BERRY 0:00:22 2:34:22 2:34:45
20 , 19 , 9 A 40-49 Male 184 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1976 W.A.K.E. U.P. / Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:19 2:36:31 2:36:51
21 , 20 , 10 A 40-49 Male 109 ΦΩΤΗΣ ΚΟΚΚΙΝΟΣ 1976 THE RUNNER'S PROJECT - ΣΑΦΑΝΣ 0:00:32 2:39:34 2:40:06
22 , 21 , 5 A 50+ Male 94 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΤΖΙΑΣ 1966 Κ-1 ΑΡΕΝΑ 0:00:10 2:40:29 2:40:39
23 , 22 , 11 A 40-49 Male 277 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΚΑΤΑΛΙΑΚΟΣ -   0:00:20 2:40:30 2:40:49
24 , 23 , 7 A 18-39 Male 271 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΧΟΥΧΟΥΜΗΣ 1981 FREE RUNNERS 0:00:06 2:42:25 2:42:31
25 , 24 , 8 A 18-39 Male 99 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΡΥΚΑΣ 1993   0:00:25 2:42:34 2:42:59
26 , 25 , 9 A 18-39 Male 111 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΛΕΤΣΙΟΣ 1979 ΣΥΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:14 2:44:41 2:44:55
27 , 26 , 12 A 40-49 Male 133 ΓΙΩΡΓΟΣ ΛΑΙΟΣ 1969 ΑΚΑΡΝΑΝΙΚΟΣ 0:00:10 2:45:00 2:45:10
28 , 27 , 1 ALL Male 221 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ -   0:00:19 2:44:55 2:45:14
29 , 28 , 6 A 50+ Male 62 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΔΗΜΟΣ 1962 ΔΡΙΣΚΟΣ 0:00:24 2:45:12 2:45:36
30 , 29 , 7 A 50+ Male 200 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΠΑΣΤΡΑΣ 1954 ΕΛΕΥΘΕΡΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:07 2:45:42 2:45:49
31 , 30 , 13 A 40-49 Male 284 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΤΣΩΝΗΣ -   0:00:22 2:46:16 2:46:38
32 , 31 , 10 A 18-39 Male 239 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΑΡΑΡΑΣ 1979   0:00:08 2:46:58 2:47:06
33 , 32 , 14 A 40-49 Male 58 ΛΑΖΑΡΟΣ ΔΕΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1977   0:00:10 2:47:28 2:47:38
34 , 33 , 15 A 40-49 Male 173 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΝΙΑΡΗΣ 1974 ΣΑΦΑΝΣ 0:00:18 2:47:23 2:47:41
35 , 2 , 1 Γ 40+ Female 270 ΙΩΑΝΝΑ ΧΟΥΡΙΔΟΥ 1974 Κ-1 ARENA 0:00:10 2:47:34 2:47:44
36 , 34 , 2 ALL Male 10 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΓΑΛΑΤΗΣ -   0:00:45 2:47:33 2:48:18
37 , 35 , 11 A 18-39 Male 268 ΗΛΙΑΣ ΧΑΤΖΗΓΙΑΝΝΗΣ 1985   0:00:58 2:47:25 2:48:22
38 , 36 , 12 A 18-39 Male 26 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΡΓΥΡΟΣ 1980 ΑΓΕΛΑΟΣ 0:00:08 2:48:21 2:48:29
39 , 37 , 16 A 40-49 Male 287 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΑΝΤΑΛΟΣ -   0:00:07 2:52:54 2:53:01
40 , 38 , 17 A 40-49 Male 170 ΝΙΚΟΣ ΜΥΛΩΝΑΚΗΣ 1975 EXTREMEPRO TEAM 0:00:42 2:52:35 2:53:17
41 , 39 , 8 A 50+ Male 6 BRUNO PASQUIERS 1966 COURIR A ATHENES 0:00:31 2:52:49 2:53:20
42 , 40 , 18 A 40-49 Male 254 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΥΠΑΛΔΟΣ 1972 RUN FOREVER 0:00:21 2:53:13 2:53:34
43 , 41 , 19 A 40-49 Male 216 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΠΑΚΑΣ 1977 ΣΔΥΜΘΗΒΑΣ 0:00:58 2:52:58 2:53:56
44 , 42 , 13 A 18-39 Male 279 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ -   0:00:22 2:53:38 2:54:00
45 , 43 , 14 A 18-39 Male 30 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΒΕΝΕΤΗΣ 1990 TOP GYM 0:00:21 2:53:47 2:54:08
46 , 44 , 20 A 40-49 Male 63 ΘΑΝΑΣΗΣ ΔΙΟΓΟΣ 1975   0:00:10 2:54:14 2:54:24
47 , 45 , 15 A 18-39 Male 89 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΡΑΓΙΩΡΓΗΣ 1982 KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:40 2:53:45 2:54:25
48 , 46 , 16 A 18-39 Male 204 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΠΕΡΟΥΚΙΔΗΣ 1979 KOURKOURIKIS GROUP 0:00:24 2:54:18 2:54:42
49 , 47 , 17 A 18-39 Male 228 ΧΡΗΣΤΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 2002 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:17 2:54:37 2:54:54
50 , 48 , 9 A 50+ Male 227 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΟΥΡΤΖΗΣ 1960 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:18 2:54:38 2:54:56
51 , 49 , 21 A 40-49 Male 44 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΓΙΑΝΝΟΥΚΑΣ 1969 RED STAR TRIATHLON CLUB 0:00:39 2:54:27 2:55:06
52 , 50 , 22 A 40-49 Male 35 ΜΑΡΚΟΣ ΒΟΛΗΣ 1973 UP - ΚΥΤΤΑΡΙΚΉ ΘΡΈΨΗ 0:00:52 2:54:21 2:55:12
53 , 51 , 23 A 40-49 Male 223 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΣΙΜΟΣ 1977 POLO CENTER-SCARPA 0:00:16 2:55:31 2:55:47
54 , 52 , 24 A 40-49 Male 138 ΝΙΚΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ -   0:00:19 2:55:34 2:55:52
55 , 53 , 18 A 18-39 Male 40 ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ ΓΕΡΑΚΙΤΗΣ 1990 EXTREMEPROTEAM 0:00:07 2:55:51 2:55:58
56 , 54 , 19 A 18-39 Male 33 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΛΑΧΟΣ 1986 SMART RUN 0:00:19 2:56:13 2:56:32
57 , 55 , 25 A 40-49 Male 77 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΚΑΖΑΚΗΣ 1974   0:00:10 2:56:24 2:56:34
58 , 56 , 10 A 50+ Male 280 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΟΥΤΗΣ -   0:00:23 2:56:16 2:56:39
59 , 57 , 11 A 50+ Male 257 ΤΑΚΗΣ ΦΟΥΖΑΣ 1963 SPORTS CLUB KIATO 0:00:20 2:56:22 2:56:42
60 , 3 , 2 Γ 18-39 Female 274 ΜΑΡΙΑ ΨΑΛΤΗ 1979 ΦΑΠΕΡΛΕ 0:00:19 2:56:37 2:56:55
61 , 58 , 26 A 40-49 Male 250 ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟΣ ΤΣΙΠΗΣ 1973 ΦΛΟΓΑ 0:00:26 2:56:32 2:56:57
62 , 59 , 27 A 40-49 Male 262 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΛΙΚΙΑΣ 1977   0:00:08 2:57:03 2:57:11
63 , 60 , 20 A 18-39 Male 78 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΙΑΚΟΣ 1983   0:00:41 2:56:51 2:57:32
64 , 61 , 21 A 18-39 Male 90 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΡΑΚΑΤΣΟΥΛΑΣ 1981   0:00:24 2:57:48 2:58:13
65 , 62 , 22 A 18-39 Male 110 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΟΚΚΟΤΑΣ 1985   0:00:40 2:57:34 2:58:14
66 , 63 , 28 A 40-49 Male 70 ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΟΔΗΣ 1974   0:00:13 2:58:04 2:58:17
67 , 64 , 12 A 50+ Male 50 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΓΡΑΜΜΕΝΟΣ 1963 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:09 2:59:37 2:59:46
68 , 65 , 29 A 40-49 Male 278 ΧΡΗΣΤΟΣ ΖΥΓΟΥΡΗΣ -   0:00:35 3:00:26 3:01:00
69 , 66 , 23 A 18-39 Male 66 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΙΩΤΗΣ 1990   0:00:43 3:01:11 3:01:54
70 , 67 , 3 ALL Male 290 ΩΩ_290 ΩΩ_290 -   0:01:17 3:01:22 3:02:39
71 , 68 , 24 A 18-39 Male 265 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΧΑΡΝΙΔΗΣ 1981 APIVITA RUNNING BEES 0:00:35 3:02:45 3:03:20
72 , 69 , 30 A 40-49 Male 140 ΘΑΝΟΣ ΛΙΑΣΚΟΣ 1977 TOP GYM 0:00:23 3:04:17 3:04:40
73 , 70 , 13 A 50+ Male 11 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΔΑΜ 1968   0:00:26 3:04:56 3:05:23
74 , 71 , 25 A 18-39 Male 139 ΗΛΙΑΣ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1984   0:00:42 3:04:56 3:05:38
75 , 72 , 26 A 18-39 Male 224 ΑΝΤΩΝΗΣ ΣΙΜΩΤΑΣ 1986 ΠΔΣ ΟΔΔΥΣΕΑΣ 0:00:43 3:05:14 3:05:57
76 , 73 , 31 A 40-49 Male 107 ΣΤΕΡΓΙΟΣ ΚΙΟΣΣΕΣ 1976 ΣΔΥΑ 0:00:10 3:05:56 3:06:06
77 , 74 , 27 A 18-39 Male 240 ΑΛΚΙΒΙΑΔΗΣ ΤΕΣΚΟΣ 1992   0:00:48 3:05:33 3:06:21
78 , 75 , 32 A 40-49 Male 31 ΤΑΣΟΣ ΒΛΑΣΤΑΡΙΔΗΣ 1977   0:00:34 3:06:57 3:07:31
79 , 4 , 2 Γ 40+ Female 96 ΒΙΚΥ ΚΑΡΠΟΥΖΑ 1964   0:00:23 3:07:54 3:08:18
80 , 5 , 3 Γ 18-39 Female 144 ΜΑΡΙΑ ΜΑΛΑΙ 1989 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:05 3:09:04 3:09:10
81 , 76 , 14 A 50+ Male 214 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΡΟΝΤΟΠΟΥΛΟΣ 1968   0:00:20 3:08:50 3:09:10
82 , 77 , 33 A 40-49 Male 51 ΚΛΕΑΝΘΗΣ ΓΡΑΦΑΚΟΣ 1970   0:00:07 3:10:20 3:10:27
83 , 6 , 3 Γ 40+ Female 179 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΝΤΑΝΗ 1974 NONE 0:00:16 3:11:01 3:11:17
84 , 78 , 28 A 18-39 Male 283 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΠΕΡΔΟΥΣΗΣ - ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:25 3:11:01 3:11:26
85 , 79 , 29 A 18-39 Male 117 ΜΕΛΕΤΗΣ ΚΟΥΡΣΟΣ 1979   0:00:29 3:11:06 3:11:36
86 , 80 , 30 A 18-39 Male 180 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΞΥΝΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1979   0:00:55 3:10:42 3:11:37
87 , 81 , 34 A 40-49 Male 36 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΑΒΑΛΑΚΗΣ 1970 MARATHON GYM 0:00:15 3:11:23 3:11:39
88 , 82 , 31 A 18-39 Male 162 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΙΧΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:28 3:12:00 3:12:29
89 , 83 , 35 A 40-49 Male 289 ΑΝΔΡΕΑΣ ΧΑΤΖΗΚΩΣΤΑΚΗΣ -   0:00:39 3:11:58 3:12:36
90 , 84 , 15 A 50+ Male 116 ΠΕΤΡΟΣ ΚΟΥΜΕΝΤΑΚΟΣ 1968 SNAILS TEAM 0:00:34 3:12:16 3:12:51
91 , 85 , 32 A 18-39 Male 237 ΝΙΚΟΣ ΤΑΜΟΥΡΑΝΤΖΗΣ 1986   0:00:21 3:12:45 3:13:07
92 , 86 , 36 A 40-49 Male 222 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΙΑΞΑΜΠΑΝΗΣ 1976 MOUNTAIN MADNESS 0:00:18 3:13:52 3:14:10
93 , 87 , 37 A 40-49 Male 105 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΦΕΝΤΖΗΣ 1972 ΤΕΛΜΙΣΣΟΣ 0:00:14 3:14:08 3:14:22
94 , 88 , 16 A 50+ Male 181 ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΔΗΣ 1968 ΑΓΕΛΑΟΣ ΝΑΥΠΑΚΤΟΥ 0:00:43 3:13:53 3:14:36
95 , 89 , 33 A 18-39 Male 230 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1989   0:00:32 3:14:11 3:14:43
96 , 90 , 34 A 18-39 Male 74 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΘΕΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ST. PAULI ATHENS CLUB RUNNING TEAM 0:01:05 3:13:45 3:14:50
97 , 91 , 38 A 40-49 Male 69 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΔΡΑΚΟΣ 1975   0:00:49 3:14:15 3:15:04
98 , 7 , 4 Γ 40+ Female 251 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΤΣΟΥΚΝΑΚΗ 1974 ΑΓΣ ΟΙΟΝ ΑΓΙΟΥ ΣΤΕΦΑΝΟΥ 0:00:21 3:14:49 3:15:10
99 , 92 , 35 A 18-39 Male 174 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΙΚΟΛΟΠΟΥΛΟΣ 1986   0:00:24 3:15:17 3:15:41
100 , 93 , 39 A 40-49 Male 85 ΒΑΣΙΛΗΣ ΚΑΠΕΤΣΩΝΗΣ 1976   0:00:11 3:16:35 3:16:47
101 , 94 , 36 A 18-39 Male 80 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΑΛΥΒΑΣ 1991   0:00:25 3:16:26 3:16:51
102 , 95 , 17 A 50+ Male 32 ΣΤΑΥΡΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1968   0:00:32 3:16:25 3:16:58
103 , 96 , 37 A 18-39 Male 253 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΤΣΩΝΗΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:17 3:16:46 3:17:03
104 , 8 , 5 Γ 40+ Female 84 ΣΩΤΗΡΙΑ ΚΑΠΕΛΙΟΥ 1974 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:25 3:16:47 3:17:12
105 , 97 , 40 A 40-49 Male 27 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΑΥΓΕΡΗΣ 1975   0:00:28 3:17:54 3:18:23
106 , 98 , 41 A 40-49 Male 28 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΓΙΑΣ 1974   0:01:01 3:17:32 3:18:33
107 , 9 , 4 Γ 18-39 Female 3 CAROLINE GIRARD 1983   0:00:31 3:19:32 3:20:02
108 , 99 , 38 A 18-39 Male 21 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΠΕΡΓΗΣ 1985 360 ΡΑΝΕΡΣ 0:00:33 3:20:27 3:21:00
109 , 100 , 39 A 18-39 Male 168 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΜΠΙΜΠΛΗΣ 1986 360 ΡΑΝΕΡΣ 0:00:10 3:20:51 3:21:01
110 , 101 , 18 A 50+ Male 195 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΟΥ 1968 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:21 3:20:42 3:21:03
111 , 102 , 42 A 40-49 Male 264 ΜΙΧΑΛΗΣ ΧΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ 1975 MUSTUKULURU TRAIL RUNNING TEAM 0:00:39 3:21:33 3:22:12
112 , 103 , 43 A 40-49 Male 73 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΟΥ 1977 OROPOS RUNNING TEAM 0:00:31 3:21:49 3:22:21
113 , 104 , 44 A 40-49 Male 261 ΠΑΥΛΟΣ ΧΑΙΚΑΛΗΣ 1970 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:46 3:21:38 3:22:24
114 , 105 , 40 A 18-39 Male 186 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1982 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΟΣ 0:00:28 3:21:58 3:22:27
115 , 106 , 45 A 40-49 Male 176 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΟΝΑΣ 1976 ELITE RUNNING TEAM 0:00:21 3:22:06 3:22:27
116 , 107 , 46 A 40-49 Male 20 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΑΝΤΩΝΑΚΗΣ 1969 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:26 3:22:16 3:22:41
117 , 108 , 19 A 50+ Male 4 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΑΤΟΣ ΝΤΕΝΗΣ -   0:00:48 3:22:46 3:23:34
118 , 109 , 20 A 50+ Male 7 KAYOKO TABATA 1968 RUN FOREVER 0:00:33 3:23:05 3:23:38
119 , 110 , 41 A 18-39 Male 68 ΣΩΤΗΡΙΟΣ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1983   0:00:59 3:23:02 3:24:01
120 , 111 , 21 A 50+ Male 151 ΑΡΙΣΤΟΤΕΛΗΣ ΜΑΤΘΑΙΟΥ 1968 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:27 3:23:35 3:24:02
121 , 112 , 22 A 50+ Male 121 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΡΗΤΙΚΟΣ 1963   0:00:42 3:23:26 3:24:08
122 , 113 , 23 A 50+ Male 88 ΘΕΟΦΑΝΗΣ ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ 1965 THE RUNNERS PROJECT 0:00:29 3:23:39 3:24:08
123 , 114 , 24 A 50+ Male 41 ΤΑΣΟΣ ΓΙΑΓΤΖΟΓΛΟΥ 1959 ΕΥΚΛΗΣ 0:00:10 3:24:22 3:24:33
124 , 115 , 25 A 50+ Male 149 ΠΑΝΤΑΖΗΣ ΜΑΣΤΡΟΔΗΜΟΣ 1963   0:00:10 3:26:09 3:26:19
125 , 116 , 26 A 50+ Male 134 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1967   0:00:08 3:27:46 3:27:54
126 , 117 , 47 A 40-49 Male 183 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1972   0:00:36 3:27:48 3:28:23
127 , 118 , 48 A 40-49 Male 209 ΧΑΡΙΔΗΜΟΣ ΠΛΟΚΑΜΑΚΗΣ 1974 ΤΡΕΧΑΛΕΣ 0:00:50 3:27:42 3:28:33
128 , 119 , 27 A 50+ Male 244 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΤΣΑΠΟΥΡΑΣ 1964 ΟΛΥΜΠΙΟΙ 0:00:23 3:28:31 3:28:54
129 , 120 , 42 A 18-39 Male 166 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΜΠΕΡΤΣΟΣ 1989   0:00:49 3:28:27 3:29:16
130 , 121 , 43 A 18-39 Male 38 ΠΑΣΧΑΛΗΣ ΓΑΡΓΑΝΗΣ 1981 ΔΡΟΜΕΙΣ ΑΜΥΝΤΑΙΟΥ 0:00:21 3:29:08 3:29:29
131 , 122 , 49 A 40-49 Male 104 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΤΣΙΚΟΥΔΗΣ 1971 ΔΙΑΦΡΑΓΜΑ 26 0:00:39 3:30:22 3:31:00
132 , 123 , 50 A 40-49 Male 202 ΣΠΥΡΟΣ ΠΑΤΣΟΥΡΑΣ 1972 PROEDROS 0:00:31 3:30:46 3:31:17
133 , 124 , 51 A 40-49 Male 207 ΣΤΑΜΑΤΗΣ ΠΕΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1978 CHUCK NORRIS TEAM 0:00:31 3:30:47 3:31:17
134 , 125 , 52 A 40-49 Male 213 ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ ΠΟΥΛΟΥΠΑΤΗΣ 1976   0:00:43 3:30:43 3:31:26
135 , 126 , 44 A 18-39 Male 124 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ 1979 URBAN TRAIL RUNNERS / OBLAKOVE PERTLE 0:00:10 3:32:38 3:32:48
136 , 10 , 5 Γ 18-39 Female 59 ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΔΗΜΑΚΑΚΟΥ 1986 WAKE UP STREET 0:00:50 3:32:15 3:33:05
137 , 127 , 45 A 18-39 Male 260 ΓΙΩΡΓΟΣ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΩΡΓΟΣ 1987 WAKE UP STREET 0:00:50 3:32:15 3:33:05
138 , 128 , 46 A 18-39 Male 259 ΧΡΗΣΤΟΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1981 CHOZEN MT 0:00:27 3:32:43 3:33:10
139 , 129 , 47 A 18-39 Male 49 ΧΡΗΣΤΟΣ ΓΚΟΥΝΤΟΣ 1981 ΑΠΣ ΑΘΗΝΑΊΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ 0:00:54 3:32:18 3:33:13
140 , 130 , 53 A 40-49 Male 119 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΟΥΤΣΟΥΚΟΣ 1977 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:59 3:32:21 3:33:20
141 , 131 , 48 A 18-39 Male 112 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΟΛΛΑΣ 1990   0:00:24 3:33:47 3:34:11
142 , 132 , 49 A 18-39 Male 145 ΧΑΡΗΣ ΜΑΝΟΥΣΗΣ 1981 BALIOTIS NATURE TRAIL / IRUN 0:00:18 3:34:23 3:34:41
143 , 133 , 28 A 50+ Male 55 ΜΙΧΑΛΗΣ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ 1948 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:54 3:33:58 3:34:53
144 , 134 , 54 A 40-49 Male 82 ΚΩΣΤΑΣ ΚΑΝΕΤΣΗΣ 1975   0:00:40 3:34:19 3:34:59
145 , 135 , 50 A 18-39 Male 76 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΓΚΕΛΑΡΗΣ 1984   0:01:04 3:34:15 3:35:19
146 , 11 , 6 Γ 18-39 Female 249 ΘΩΜΑΗ ΤΣΙΝΤΖΟΥΡΑ 1987   0:00:36 3:35:00 3:35:37
147 , 12 , 7 Γ 18-39 Female 233 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ 1983 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΗ 0:00:33 3:35:20 3:35:53
148 , 136 , 51 A 18-39 Male 114 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΟΤΙΝΑΣ 1980 ΣΥΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΕΩΝ ΤΡΙΚΑΛΩΝ 0:00:33 3:35:24 3:35:57
149 , 137 , 29 A 50+ Male 263 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΧΑΝΟΣ 1965   0:00:22 3:35:44 3:36:06
150 , 138 , 30 A 50+ Male 255 ΠΕΡΙΚΛΗΣ ΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1960   0:00:21 3:35:46 3:36:08
151 , 139 , 55 A 40-49 Male 67 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΔΟΥΛΟΣ 1974 ΤΕΛΜΗΣΣΟΣ 0:00:17 3:36:03 3:36:20
152 , 140 , 31 A 50+ Male 135 ΣΠΥΡΟΣ ΛΑΚΑΦΩΣΗΣ 1966 EXTREMEPRO TEAM 0:00:45 3:36:09 3:36:53
153 , 141 , 52 A 18-39 Male 75 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ 1982   0:00:49 3:37:53 3:38:43
154 , 142 , 56 A 40-49 Male 108 ΟΜΗΡΟΣ ΚΟΚΚΙΝΗΣ 1978   0:00:24 3:38:54 3:39:18
155 , 13 , 6 Γ 40+ Female 57 ΜΑΡΙΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ 1967 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 0:00:51 3:39:09 3:40:00
156 , 143 , 53 A 18-39 Male 153 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΥΡΟΓΙΑΝΝΗΣ 1984 ΜΑΡΑΘΩΝΟΔΡΟΜΟΙ ΔΡΟΜΕΊΣ ΑΡΓΟΛΊΔΑΣ 0:00:46 3:39:37 3:40:23
157 , 144 , 57 A 40-49 Male 285 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΣΑΚΟΣ -   0:00:31 3:40:33 3:41:04
158 , 145 , 54 A 18-39 Male 199 ΑΥΓΟΥΣΤΙΝΟΣ ΠΑΡΑΣΥΡΗΣ 1980   0:00:48 3:41:25 3:42:13
159 , 146 , 58 A 40-49 Male 220 ΜΙΧΑΛΗΣ ΣΑΡΟΥΚΟΣ 1977 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΎΔΡΑΣ 0:00:33 3:42:02 3:42:34
160 , 147 , 59 A 40-49 Male 37 ΑΝΤΩΝΗΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1977   0:00:52 3:42:37 3:43:29
161 , 148 , 32 A 50+ Male 225 ΣΩΤΗΡΗΣ ΣΙΨΑΣ 1963 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤΙΚΉΣ ΑΤΤΙΚΉΣ 0:00:52 3:42:37 3:43:29
162 , 14 , 7 Γ 40+ Female 165 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΜΠΕΚΡΗ 1966 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ 0:00:26 3:43:04 3:43:30
163 , 149 , 60 A 40-49 Male 252 ΖΑΧΑΡΙΑΣ ΤΣΟΥΜΟΣ 1970 PRIZPAK 0:01:02 3:42:53 3:43:55
164 , 150 , 61 A 40-49 Male 157 ΚΩΣΤΑΣ ΜΕΤΑΞΑΣ 1971 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:42 3:44:05 3:44:47
165 , 151 , 62 A 40-49 Male 148 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΜΑΡΙΑΤΟΣ 1971   0:00:37 3:44:15 3:44:52
166 , 152 , 63 A 40-49 Male 242 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΤΖΕΜΠΕΛΙΚΟΣ 1969 Π.Ο.Σ.Π. 0:00:48 3:44:07 3:44:55
167 , 15 , 8 Γ 18-39 Female 93 ΙΩΑΝΝΑ ΚΑΡΑΤΖΑ 1979 Π.Ο.Σ.Π. 0:00:47 3:44:10 3:44:57
168 , 153 , 64 A 40-49 Male 53 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΔΑΣΚΑΣ 1972 OROPOS RUNNING TEAM 0:00:18 3:44:42 3:44:59
169 , 154 , 65 A 40-49 Male 39 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΓΑΤΣΙΟΣ 1978 TOP GYM 0:00:32 3:44:29 3:45:02
170 , 155 , 55 A 18-39 Male 65 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΔΙΠΛΑΣ 1986   0:00:42 3:44:42 3:45:24
171 , 156 , 66 A 40-49 Male 118 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΚΟΥΤΟΥΒΑΛΗΣ 1975 FREE RUNNERS 0:00:28 3:46:13 3:46:41
172 , 157 , 56 A 18-39 Male 52 ΣΤΑΥΡΟΣ ΔΑΛΔΑΡΑΣ 1981   0:00:42 3:46:06 3:46:48
173 , 158 , 67 A 40-49 Male 64 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΔΙΟΝΥΣΟΠΟΥΛΟΣ 1978 Α.Σ ΑΓΩΝ 0:00:27 3:46:22 3:46:50
174 , 159 , 68 A 40-49 Male 79 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΛΟΓΡΑΝΑΣ 1978   0:00:51 3:46:01 3:46:52
175 , 160 , 57 A 18-39 Male 54 ΝΙΚΟΣ ΔΕΒΕΡΑΚΗΣ 1988 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:40 3:46:27 3:47:07
176 , 161 , 69 A 40-49 Male 102 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΑΣΙΝΑΣ 1970 MUSTUKULURU TRAIL RUNNING TEAM 0:00:40 3:46:32 3:47:12
177 , 162 , 70 A 40-49 Male 190 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΔΑΚΗΣ 1977   0:00:47 3:46:30 3:47:16
178 , 163 , 58 A 18-39 Male 14 ΓΙΩΡΓΟΣ ΑΛΒΑΝΙΔΗΣ 1989   0:00:26 3:47:01 3:47:27
179 , 164 , 71 A 40-49 Male 243 ΣΑΒΒΑΣ ΤΣΑΜΑΔΙΑΣ 1977 ANGRY BIRD 0:00:22 3:47:22 3:47:43
180 , 165 , 33 A 50+ Male 276 ΙΩΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:32 3:48:13 3:48:45
181 , 166 , 59 A 18-39 Male 245 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΤΣΟΥΛΑΣ 1984 CASD SYSTEM 0:00:21 3:49:42 3:50:03
182 , 167 , 72 A 40-49 Male 12 ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1971   0:00:55 3:49:38 3:50:33
183 , 168 , 60 A 18-39 Male 159 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1982   0:00:10 3:53:51 3:54:01
184 , 169 , 34 A 50+ Male 197 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΠΑΣΠΥΡΟΣ 1968   0:00:46 3:53:29 3:54:15
185 , 170 , 61 A 18-39 Male 238 ΛΕΥΤΕΡΗΣ ΤΑΜΟΥΡΑΝΤΖΗΣ 1990   0:00:22 3:54:14 3:54:36
186 , 171 , 62 A 18-39 Male 141 ΙΩΑΝΝΗΣ ΛΟΥΚΟΣ 1979 ΦΑΠΕΡΛΕ 0:00:20 3:54:42 3:55:02
187 , 172 , 63 A 18-39 Male 219 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΑΚΚΗΣ 1981   0:00:42 3:55:16 3:55:58
188 , 173 , 4 ALL Male 288 ΩΩ_288 ΩΩ_288 -   0:00:37 3:55:24 3:56:01
189 , 174 , 35 A 50+ Male 48 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΟΤΖΙΑΣ 1963   0:00:26 3:55:39 3:56:05
190 , 175 , 73 A 40-49 Male 47 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΙΩΝΗΣ 1974   0:00:45 3:55:45 3:56:30
191 , 176 , 64 A 18-39 Male 97 ΗΛΙΑΣ ΚΑΡΡΑΣ 1982   0:00:54 3:55:50 3:56:44
192 , 177 , 74 A 40-49 Male 13 ΙΠΠΟΚΡΑΤΗΣ ΑΪΝΑΛΗΣ 1977   0:00:47 3:55:58 3:56:45
193 , 178 , 65 A 18-39 Male 218 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΣΑΚΕΛΛΑΡΟΠΟΥΛΟΣ 1990 CROSSFIT CHALANDRI 0:00:59 3:55:58 3:56:57
194 , 179 , 75 A 40-49 Male 182 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΠΟΥΛΟΣ 1977 VIBRAM 0:00:59 3:57:19 3:58:18
195 , 180 , 66 A 18-39 Male 83 ΒΑΓΓΕΛΗΣ ΚΑΠΑΝΤΑΗΣ 1981 ΣΔΥΜΘΉΒΑΣ 0:00:58 3:57:26 3:58:24
196 , 16 , 9 Γ 18-39 Female 86 ΑΣΗΜΙΝΑ ΚΑΠΛΑΝΗ 1983 OUTDOOR TRAINERS 0:00:29 3:57:56 3:58:25
197 , 181 , 76 A 40-49 Male 246 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΦΑΡΑΣ 1976 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:37 3:59:34 4:00:12
198 , 182 , 67 A 18-39 Male 42 ΓΙΑΝΝΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΙΟΣ 1987   0:00:44 4:01:57 4:02:41
199 , 183 , 68 A 18-39 Male 198 ΦΩΚΙΩΝ ΠΑΠΟΥΤΣΗΣ 1992   0:00:45 4:01:58 4:02:42
200 , 184 , 69 A 18-39 Male 92 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΡΑΝΙΚΑΣ 1989   0:00:43 4:02:00 4:02:44
201 , 185 , 77 A 40-49 Male 247 ΙΩΑΝΝΗΣ ΤΣΙΑΝΑΚΑΣ 1976   0:00:49 4:02:02 4:02:51
202 , 186 , 36 A 50+ Male 101 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΣΕΛΑΚΗΣ 1967 ΣΥΝΔΕΣΜΟΣ ΕΛΛΗΝΩΝ ΒΑΤΡΑΧΑΝΘΡΩΠΩΝ 0:00:34 4:02:18 4:02:51
203 , 187 , 70 A 18-39 Male 23 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΑΡΑΘΥΜΟΣ 1985 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:00:51 4:02:21 4:03:12
204 , 17 , 8 Γ 40+ Female 231 ΜΑΡΙΑ ΣΤΑΜΟΥΛΗ 1972 HERBALIFE TEAM 0:00:28 4:03:20 4:03:48
205 , 188 , 78 A 40-49 Male 43 ΒΑΣΙΛΗΣ ΓΙΑΝΝΙΚΟΠΟΥΛΟΣ 1977 OLYMPIA RUNNERS 0:00:09 4:06:39 4:06:48
206 , 189 , 79 A 40-49 Male 72 ΚΩΣΤΑΣ ΖΕΡΒΑΣ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:01:01 4:08:19 4:09:20
207 , 190 , 80 A 40-49 Male 29 ΑΡΓΥΡΗΣ ΚΡΙΘΑΡΟΥΛΗΣ 1973   0:00:27 4:10:24 4:10:51
208 , 18 , 10 Γ 18-39 Female 187 ΔΑΝΑΗ ΠΑΝΤΑΖΗ 1986   0:00:32 4:10:57 4:11:30
209 , 19 , 9 Γ 40+ Female 56 ΣΩΣΑΝΑ ΔΕΛΗΜΠΑΣΗ 1965 ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΑΙΜΑΤΟΛΟΓΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ 0:00:52 4:10:58 4:11:50
210 , 20 , 10 Γ 40+ Female 163 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΜΠΑΤΖΑΚΑ 1971 EXTREMEPRO TEAM / SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:12 4:12:59 4:13:11
211 , 21 , 11 Γ 40+ Female 286 ΒΙΚΥ ΑΝΑΓΝΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ -   0:00:27 4:13:37 4:14:04
212 , 191 , 81 A 40-49 Male 15 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1974 Α 0:00:43 4:14:51 4:15:34
213 , 192 , 37 A 50+ Male 8 ΒΑΣΙΛΗΣ ΑΓΓΕΛΗΣ 1966 NOVASPORTS RUNNING TEAM 0:00:57 4:14:40 4:15:36
214 , 193 , 82 A 40-49 Male 137 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΛΑΥΡΕΝΤΙΑΔΗΣ 1978   0:00:53 4:14:51 4:15:45
215 , 194 , 5 ALL Male 205 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΖΑΙΟΣ -   0:01:07 4:14:43 4:15:50
216 , 195 , 71 A 18-39 Male 106 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΨΑΛΗΣ 1992   0:00:34 4:16:22 4:16:56
217 , 196 , 38 A 50+ Male 203 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΕΡΔΙΚΗΣ 1958 ΤΡΕΧΑΛΕΣ 0:00:52 4:16:37 4:17:30
218 , 197 , 72 A 18-39 Male 161 ΙΩΑΝΝΗΣ ΜΙΧΑΛΑΡΟΣ 1984 VIBRAM 0:00:57 4:18:55 4:19:53
219 , 198 , 39 A 50+ Male 272 ΑΡΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΙΛΟΠΟΥΛΟΣ 1966   0:00:48 4:19:43 4:20:31
220 , 199 , 83 A 40-49 Male 60 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΔΗΜΑΣ 1973   0:01:01 4:21:55 4:22:56
221 , 200 , 84 A 40-49 Male 160 ΖΑΡΙΦΗΣ ΜΙΤΣΙΛΕΓΓΑΣ 1974   0:00:37 4:23:16 4:23:54
222 , 22 , 12 Γ 40+ Female 169 ΣΠΥΡΙΔΟΥΛΑ ΜΠΟΥΚΑ 1965 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:00:21 4:25:10 4:25:30
223 , 201 , 73 A 18-39 Male 87 ΛΑΜΠΡΟΣ ΚΑΠΟΝΙΚΟΛΟΣ 1980   0:00:42 4:29:17 4:29:59
224 , 202 , 85 A 40-49 Male 81 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΑΜΠΟΥΡΟΓΛΟΥ 1974 LA SPORTIVA TEAM GREECE 0:00:10 4:31:15 4:31:25
225 , 203 , 74 A 18-39 Male 282 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΖΗΝΤΡΟΣ - ΑΘΗΝΑΙΟΙ ΔΡΟΜΕΙΣ 0:00:56 4:31:11 4:32:06
226 , 204 , 75 A 18-39 Male 175 ΜΑΝΩΛΗΣ ΝΙΡΓΙΑΝΑΚΗΣ 1980 SALIGARIA 0:00:45 4:33:38 4:34:22
227 , 205 , 86 A 40-49 Male 191 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ 1971 Π.Ο.Σ.Π. 0:00:38 4:35:06 4:35:44
228 , 23 , 11 Γ 18-39 Female 192 ΦΩΤΕΙΝΗ ΠΑΠΑΔΟΥΔΗ 1984 Α.Π.Σ. ΚΑΛΛΙΣΘΕΝΗΣ 0:00:46 4:36:22 4:37:09
229 , 206 , 40 A 50+ Male 103 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΑΣΤΟΡΑΣ 1964 ΣΔΥΜΕΣΣΗΝΙΑΣ 0:00:52 4:38:02 4:38:53
230 , 24 , 13 Γ 40+ Female 125 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΚΥΡΙΑΚΟΥ 1968 SKYWOMEN RUNNING TEAM 0:00:23 4:42:50 4:43:13
231 , 207 , 41 A 50+ Male 143 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΚΕΔΩΝ 1963 Π.Ο.Σ.Π. 0:00:38 4:46:17 4:46:55
232 , 25 , 12 Γ 18-39 Female 113 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΝΗ 1979 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:26 4:46:29 4:46:55
233 , 26 , 14 Γ 40+ Female 236 ΚΑΡΜΕΝ ΤΑΛΛΑΡΟΣ 1969 ΠΔΣ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:40 4:47:39 4:48:19
234 , 208 , 42 A 50+ Male 185 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΟΣ 1952 ANEKSARTITOS 0:00:44 4:52:45 4:53:29
235 , 209 , 87 A 40-49 Male 46 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΓΚΕΚΑΣ 1974   0:00:21 4:53:53 4:54:14
236 , 210 , 88 A 40-49 Male 172 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΝΕΟΧΩΡΙΤΗΣ 1976   0:00:43 4:53:53 4:54:36
237 , 211 , 43 A 50+ Male 91 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΑΡΑΚΟΥΣΗΣ 1967 Π.Δ,Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:57 4:53:49 4:54:46
238 , 212 , 89 A 40-49 Male 16 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 1972   0:00:24 4:54:23 4:54:47
239 , 27 , 13 Γ 18-39 Female 211 ΓΑΛΑΤΕΙΑ ΠΟΝΗΡΑΚΟΥ 1986   0:00:57 4:54:34 4:55:31
240 , 213 , 76 A 18-39 Male 201 ΙΩΑΝΝΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΠΑΤΣΟΥΛΗΣ 1983 ΧΑΡΙΤΟΣ ΣΤΟΥΝΤΙΟ 0:00:56 4:54:36 4:55:32
241 , 28 , 15 Γ 40+ Female 71 ΛΙΤΣΑ ΖΑΜΠΟΥΡΑ 1971 HERBALIFE TEAM 0:00:36 4:55:59 4:56:34
242 , 214 , 90 A 40-49 Male 100 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΡΥΣΤΙΝΟΣ 1974   0:00:20 4:57:36 4:57:55
243 , 215 , 77 A 18-39 Male 150 ΜΑΡΙΟΣ ΜΑΣΤΡΟΚΑΛΟΣ 1981 ΣΤΑ ΧΝΆΡΙΑ ΤΟΥ ΜΑΝΏ ΤΟΥ ΓΚΑΡΉ 0:01:02 4:57:59 4:59:02
244 , 216 , 44 A 50+ Male 131 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΛΑΓΟΣ 1965 ΔΕΝ ΕΧΩ 0:01:00 4:58:05 4:59:04
245 , 217 , 45 A 50+ Male 146 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΜΑΡΑΓΚΟΥΛΙΑΣ 1958 0 0:00:55 4:58:54 4:59:49
246 , 218 , 91 A 40-49 Male 156 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΕΡΜΗΚΙΔΗΣ 1973   0:00:23 5:00:00 5:00:23
247 , 219 , 92 A 40-49 Male 229 ΓΙΩΡΓΟΣ ΣΠΑΝΟΥΔΑΚΗΣ 1973 MUSTUKULURU TRAIL RUNNING TEAM 0:00:39 5:00:17 5:00:57
248 , 220 , 93 A 40-49 Male 196 ΚΩΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΠΑΠΑΥΛΟΥ 1973 MUSTUKULURU TRAIL RUNNING TEAM 0:00:39 5:00:18 5:00:57
249 , 221 , 94 A 40-49 Male 273 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΥΣΟΥΛΗΣ 1974   0:00:48 5:04:23 5:05:11
250 , 29 , 16 Γ 40+ Female 22 ΜΑΡΙΑ ΑΠΟΣΤΟΛΙΔΟΥ 1964 SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:36 5:07:59 5:08:35
251 , 30 , 14 Γ 18-39 Female 193 ΧΡΥΣΟΥΛΑ ΠΑΠΑΖΟΓΛΟΥ 1979   0:00:33 5:19:50 5:20:23
252 , 222 , 95 A 40-49 Male 226 ΑΝΔΡΕΑΣ ΣΟΥΛΙΩΤΗΣ 1977 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:12 - -
253 , 223 , 96 A 40-49 Male 115 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΟΤΣΙΛΑΤΗΣ 1975 KASIMIS TRAINING 0:00:28 - -
254 , 224 , 97 A 40-49 Male 130 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΚΩΦΙΔΗΣ DNF 1973   0:00:29 - -
255 , 225 , 98 A 40-49 Male 171 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΝΑΝΟΣ 1972   0:00:34 - -
256 , 226 , 46 A 50+ Male 25 ΓΙΑΝΝΗΣ ΑΡΓΥΡΟΠΟΥΛΟΣ DNF 1968 HERBALIFE TEAM 0:00:35 - -

Poikilo UpDown 8km

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club Start Net finish 8km finish
1 Male 516 ΓΙΩΡΓΟΣ ΒΑΛΑΒΑΝΗΣ 1980 VIBRAM 0:00:10 0:44:01 0:44:11
2 Male 501 ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ ΣΟΥΒΑΤΖΟΓΛΟΥ     0:00:10 0:44:16 0:44:26
3 Male 611 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1987 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 0:44:18 0:44:28
4 Male 647 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΤΕΡΑΚΗΣ 1981 ΣΔΥΜ - ASSIMAKOPOULOU RUNNING TEAM 0:00:10 0:45:33 0:45:43
5 Male 507 ΣΤΑΥΡΟΣ ΑΝΔΡΕΟΥ 1993   0:00:10 0:46:55 0:47:05
6 Male 659 ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΣ ΣΙΛΒΕΣΤΡΟΣ 1985   0:00:10 0:47:01 0:47:11
7 Male 522 ΠΕΤΡΟΣ ΕΙΡΗΝΑΙΟΣ ΒΙΔΑΛΗΣ 1980 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 0:50:07 0:50:17
8 Male 697 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΟΥΡΛΗΣ -   0:00:10 0:50:53 0:51:03
9 Male 652 ΜΑΚΗΣ ΠΕΤΟΥΣΗΣ 1981 ΣΔΥΜ ΘΗΒΑΣ R21 0:00:10 0:51:03 0:51:13
10 Male 705 ΣΤΑΥΡΟΣ ΧΟΖΟΣ 1985 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ - ΦΛΟΓΑ 0:00:10 0:53:41 0:53:51
11 Male 606 ΧΡΗΣΤΟΣ ΜΑΡΚΟΥΪΖΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 0:54:33 0:54:43
12 Male 673 ΜΑΡΙΝΟΣ ΣΤΕΛΛΑΣ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 0:55:17 0:55:27
13 Male 634 ΝΙΚΟΣ ΠΑΓΟΥΝΑΣ 1970 THE RUNNER'S PROJECT 0:00:10 0:55:37 0:55:47
14 Male 684 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΕΣΣΕΡΗΣ - MARATHON CLUB 0:00:10 0:55:43 0:55:53
15 Male 674 ΚΩΣΤΑΣ ΣΤΕΡΓΙΟΥ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:10 0:56:11 0:56:21
16 Male 550 ΙΩΑΝΝΗΣ ΚΑΒΑΛΑΡΗΣ 1982   0:00:10 0:56:29 0:56:39
17 Male 540 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΔΑΛΕΚΟΣ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 0:56:36 0:56:46
18 Male 578 ΣΩΤΗΡΗΣ ΚΟΥΣΗΣ 2003 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 0:56:45 0:56:55
19 Male 642 ΝΙΚΟΣ ΠΑΡΑΔΕΙΣΟΠΟΥΛΟΣ 1985 DELITAS 0:00:10 0:57:10 0:57:20
20 Male 556 ΒΥΡΩΝ ΚΑΚΛΟΠΟΥΛΟΣ 1985 DELITAS 0:00:10 0:57:33 0:57:43
21 Female 565 ΒΟΥΛΑ ΚΑΤΣΑΒΟΥ 1978 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:10 0:57:44 0:57:54
22 Male 627 ΝΙΚΟΣ ΜΠΟΥΝΙΑΛΕΤΟΣ 1977 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:00:10 0:57:48 0:57:58
23 Male 529 ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΣ ΒΟΥΤΡΙΑΡΙΔΗΣ - SALIGARIA 0:00:44 0:57:18 0:58:02
24 Male 676 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΑΡΥΔΑΣ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 0:58:58 0:59:08
25 Male 543 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΔΟΓΑΝΤΖΗΣ -   0:00:10 0:59:06 0:59:16
26 Male 672 ΑΦΕΝΤΟΥΛΗΣ ΣΤΑΦΥΛΑΡΑΚΗΣ 1972   0:00:33 0:58:43 0:59:16
27 Male 537 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΓΚΟΤΣΗΣ 1984   0:00:45 0:59:01 0:59:46
28 Female 698 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΤΣΟΥΡΟΥΚΤΖΗ 1992 ΑΘΛΟΣ 0:00:10 1:00:01 1:00:11
29 Male 638 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:00:51 1:01:01
30 Male 589 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΚΑΡΑΚΟΣ 1979   0:00:10 1:01:01 1:01:11
31 Male 579 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΥΡΙΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1969   0:00:10 1:02:02 1:02:12
32 Female 725 ΓΑΡΥΦΑΛΙΑ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ -   0:00:10 1:02:03 1:02:13
33 Male 637 ΧΡΗΣΤΟΣ ΠΑΛΗΚΑΡΑΣ 1982 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:02:21 1:02:31
34 Male 726 ΝΙΚΟΣ ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ -   0:00:08 1:02:24 1:02:32
35 Male 681 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΤΑΚΗΣ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:02:26 1:02:36
36 Female 584 ΑΡΙΣΤΕΑ ΛΑΓΓΑΡΗ 1985 MUSTUKULURU TRAIL RUNNING TEAM 0:00:34 1:02:11 1:02:45
37 Male 692 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΤΣΑΛΑΠΑΤΑΝΗΣ 1975 PILABOX 0:00:10 1:02:55 1:03:05
38 Male 722 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΣΩΤΗΡΙΟΥ -   0:00:15 1:02:58 1:03:13
39 Male 690 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΤΣΑΓΚΑΡΑΚΗΣ 1984   0:00:16 1:03:02 1:03:18
40 Male 524 ΣΤΡΑΤΟΣ ΒΛΑΣΤΕΛΗΣ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:03:10 1:03:20
41 Male 612 ΔΙΟΝΥΣΗΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ 1962 ALX TRAINING TEAM 0:00:10 1:03:46 1:03:56
42 Male 717 ΝΟΤΗΣ ΚΟΥΤΣΙΡΑΔΗΣ -   0:00:10 1:03:51 1:04:01
43 Male 595 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΤΣΙΟΤΣΙΟΣ     0:00:32 1:04:06 1:04:37
44 Male 727 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΜΑΤΗΣ -   0:00:07 1:04:38 1:04:46
45 Male 667 ΣΠΥΡΟΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ 1971 Ο.Μ.Γ 0:00:00 1:05:05 1:05:05
46 Male 553 ΝΩΝΤΑΣ ΣΠΥΡΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:00 1:05:05 1:05:05
47 Male 686 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΖΙΦΑΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 1:04:56 1:05:06
48 Male 581 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝ 1989   0:00:16 1:05:06 1:05:22
49 Male 639 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:05:18 1:05:28
50 Male 632 ΕΥΣΤΑΘΙΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1983 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:05:26 1:05:36
51 Female 561 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΑΠΟΜΠΑΣΗ 1984 TOP GYM 0:00:10 1:06:55 1:07:05
52 Male 661 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΣΙΩΖΟΣ 1981 ROUSSOS RUNNING TEAM 0:00:25 1:06:40 1:07:06
53 Male 719 ΓΙΩΡΓΟΣ ΠΑΠΑΓΓΕΛΗΣ -   0:00:19 1:07:20 1:07:39
54 Female 641 ΜΑΡΙΑ ΠΑΠΑΝΤΩΝΙΟΥ 1980   0:00:17 1:07:31 1:07:48
55 Male 631 ΦΟΙΒΟΣ ΞΕΝΑΚΗΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 1:07:42 1:07:52
56 Male 714 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΒΕΚΙΑΡΗΣ -   0:00:36 1:07:20 1:07:56
57 Female 675 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ 1979 L-CREW 0:00:10 1:08:00 1:08:10
58 Male 551 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΚΑΒΒΑΔΑΣ 1990   0:00:10 1:08:34 1:08:44
59 Male 563 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΣΣΒΕΤΗΣ - SALIGARIA 0:00:42 1:08:09 1:08:51
60 Male 552 ΓΙΑΝΝΗΣ ΚΑΒΟΥΡΑΣ 1975 MTT ΔΡΟΜΕΙΣ ΠΑΡΚΟΥ ΤΡΙΤΣΗ 0:00:10 1:08:53 1:09:03
61 Male 557 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΑΛΑΓΚΙΑΣ 1961   0:00:10 1:08:59 1:09:09
62 Male 586 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΑΖΑΡΟΥ 1974 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:01 1:09:09 1:09:10
63 Male 544 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΔΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1980 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:17 1:08:56 1:09:13
64 Male 541 ΜΑΚΗΣ ΝΟΥΣΗΣ     0:00:14 1:09:04 1:09:18
65 Male 582 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΚΩΣΤΑΒΑΡΑΣ 1983   0:00:05 1:09:19 1:09:24
66 Male 720 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΓΑΠΗΤΟΣ -   0:00:19 1:09:18 1:09:37
67 Male 680 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΕΤΣΑΣ 1980 HERBALIFE TEAM 0:00:10 1:09:29 1:09:39
68 Male 626 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΠΟΥΜΠΟΥΚΑΣ 1963   0:00:10 1:09:45 1:09:55
69 Male 583 ΓΙΩΡΓΟΣ ΚΩΣΤΑΡΕΛΟΣ 1980 Α. Σ. ΑΓΩΝ 0:00:40 1:09:17 1:09:57
70 Male 502 ΑΝΤΩΝΗΣ ΑΓΚΑΛΛΙΟΥ 1978 Α. Σ. ΑΓΩΝ 0:00:40 1:09:17 1:09:57
71 Male 701 ΣΩΤΗΡΗΣ ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΠΟΥΛΟΣ 1959 ΑΠΟΛΛΩΝ ΔΥΤ ΑΤΤΙΚΗΣ 0:00:10 1:09:55 1:10:05
72 Male 511 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΡΑΟΥΖΟΣ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 1:10:08 1:10:18
73 Male 602 ΜΑΝΟΣ ΜΑΚΡΥΜΙΧΑΛΟΣ 1983   0:00:10 1:10:43 1:10:53
74 Male 566 ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ ΚΑΤΣΑΓΩΝΗΣ 1980   0:00:10 1:10:46 1:10:56
75 Male 523 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΒΙΤΣΑΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 1:10:54 1:11:04
76 Male 621 ΗΛΙΑΣ ΜΠΑΣΑΚΙΩΤΗΣ` 1989 HERBALIFE TEAM 0:00:05 1:11:36 1:11:41
77 Male 588 ΜΙΧΑΗΛ ΛΑΟΥΔΗΣ 1982   0:00:06 1:11:35 1:11:41
78 Male 526 ΧΡΗΣΤΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1993   0:00:10 1:11:40 1:11:50
79 Male 716 ΓΙΑΝΝΗΣ ΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:10 1:11:45 1:11:55
80 Male 706 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΙΔΗΣ 1974   0:00:05 1:12:27 1:12:32
81 Male 728 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:41 1:11:57 1:12:38
82 Male 713 THIERRY METEL CHRISTIAN -   0:00:18 1:12:49 1:13:07
83 Male 617 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΜΠΑΚΟΛΙΑΣ 1983   0:00:03 1:13:05 1:13:08
84 Male 518 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΒΑΡΕΛΑΣ 2002 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΈΑΣ 0:00:10 1:13:02 1:13:12
85 Male 514 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:13:02 1:13:12
86 Female 613 ΜΑΡΙΝΑ ΜΙΧΑΛΕΣΗ 1975   0:00:10 1:13:16 1:13:26
87 Male 539 ΑΝΔΡΕΑΣ ΔΑΛΑΒΟΥΡΑΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 1:13:35 1:13:45
88 Male 625 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΜΠΕΤΕΙΝΑΚΗΣ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:10 1:13:55 1:14:05
89 Male 718 ΒΑΙΟΣ ΜΠΑΤΗΣ -   0:00:41 1:13:56 1:14:37
90 Male 623 ΓΙΑΝΝΗΣ ΜΠΕΛΟΥΚΑΣ 1973   0:00:34 1:14:21 1:14:55
91 Male 593 ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΣ ΛΟΓΙΟΤΑΤΙΔΗΣ 1950 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:14:46 1:14:56
92 Male 564 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΚΑΤΟΚΗΣ 2003 UP - ΚΥΤΤΑΡΙΚΉ ΘΡΈΨΗ 0:00:10 1:14:50 1:15:00
93 Female 654 ΕΥΑ ΡΗΓΟΥ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 1:15:05 1:15:15
94 Male 616 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΖΙΩΤΗΣ 1975   0:00:18 1:15:00 1:15:18
95 Male 590 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΛΕΛΑΣ 1978   0:00:38 1:14:44 1:15:22
96 Male 547 ΜΑΡΙΝΟΣ ΘΕΟΔΩΡΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1976 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:06 1:15:29 1:15:36
97 Male 669 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ 1971 EXTREMEPRO RUNNING TEAM 0:00:10 1:15:27 1:15:37
98 Male 525 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΒΛΑΧΟΣ 1983 OLIVE SEA TRAVEL 0:00:38 1:15:03 1:15:41
99 Male 585 ΣΤΕΛΙΟΣ ΛΑΖΑΡΙΔΗΣ 1983   0:00:39 1:15:03 1:15:42
100 Female 693 ΧΡΥΣΑ ΤΣΙΑΡΑ 1975 TTT 0:00:04 1:15:49 1:15:52
101 Male 508 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΑΝΔΡΙΩΤΗΣ 1972 HERBALIFE TEAM 0:00:01 1:17:44 1:17:45
102 Male 592 ΑΝΔΡΕΑΣ ΛΙΓΝΟΣ 2005   0:00:06 1:17:55 1:18:01
103 Female 554 ΖΩΗ ΚΑ'Ι'ΦΑ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 1:17:53 1:18:03
104 Female 624 ΣΤΥΛΙΑΝΗ ΜΠΕΣΙΟΥ 1982 Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:17 1:17:48 1:18:06
105 Female 699 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΦΟΥΝΤΟΥΚΗ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:17:58 1:18:08
106 Male 532 ΤΑΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΥ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:06 1:18:03 1:18:10
107 Male 655 ΓΙΩΡΓΟΣ ΡΗΓΟΥΤΣΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:18 1:17:53 1:18:11
108 Male 609 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΥΡΟΣ 1972   0:00:08 1:18:06 1:18:14
109 Female 567 ΠΗΝΕΛΟΠΗ ΚΑΤΣΕΛΗ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 1:18:06 1:18:16
110 Male 650 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΕΠΟΝΗΣ 1975   0:00:10 1:18:08 1:18:18
111 Male 503 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΑΔΑΜ 1973   0:00:07 1:18:17 1:18:24
112 Male 591 ΜΑΝΟΣ ΛΙΓΝΟΣ 1973   0:00:07 1:18:17 1:18:24
113 Male 534 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΟΤΣΙΓΙΑΝΝΗΣ     0:00:02 1:18:25 1:18:27
114 Male 682 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΤΑΦΑΚΗΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 1:18:22 1:18:32
115 Female 510 ΑΘΗΝΑ ΑΝΤΥΠΑ 1967 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:01 1:18:41 1:18:42
116 Male 668 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΣΤΑΓΙΑΝΟΣ - SALIGARIA 0:00:42 1:18:08 1:18:51
117 Male 683 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΤΕΓΑΣ 1987   0:00:10 1:18:48 1:18:58
118 Female 504 ΕΛΕΝΗ ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 1955 ΣΔΥΑ 0:00:12 1:18:50 1:19:02
119 Female 678 ΤΑΣΟΥΛΑ ΣΤΡΑΤΙΚΗ - ALX TRAINING TEAM 0:00:39 1:18:44 1:19:23
120 Male 560 ΣΤΕΦΑΝΟΣ ΚΑΝΕΛΛΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:07 1:19:22 1:19:29
121 Female 562 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΑΣΙΩΝΗ 1981 FISHBONE RUNNING 0:00:10 1:19:56 1:20:06
122 Female 587 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΛΑΚΑΦΩΣΗ 1965 EXTREMEPRO TEAM 0:00:10 1:20:10 1:20:20
123 Male 599 ΛΕΩΝΙΔΑΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:08 1:20:23 1:20:31
124 Male 517 ΜΙΧΑΛΗΣ ΒΑΡΔΑΣ 2005 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:39 1:20:24 1:21:03
125 Female 723 ΧΑΡΑ ΛΕΙΒΑΔΙΤΗ -   0:00:05 1:21:12 1:21:17
126 Male 542 ΔΙΟΝΥΣΙΟΣ ΔΙΠΛΑΣ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:07 1:21:11 1:21:18
127 Male 633 ΘΟΔΩΡΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ 1992   0:00:10 1:21:12 1:21:22
128 Female 601 ΟΛΥΜΠΙΑ ΜΑΓΑΖΗ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:10 1:21:20 1:21:30
129 Male 574 ΚΩΣΤΑΣ ΚΟΣΜΙΔΗΣ - SALIGARIA 0:00:41 1:21:13 1:21:54
130 Male 618 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΜΠΑΛΙΟΥΚΟΣ 1985   0:00:14 1:21:55 1:22:10
131 Female 700 ΕΛΕΝΗ ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΥ 1989 WAKE UP STREET 0:00:21 1:21:50 1:22:11
132 Female 536 ΒΙΒΙΑΝ ΓΚΟΓΚΟΥ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:10 1:22:04 1:22:14
133 Female 630 ΓΑΒΡΙΕΛΑ ΝΤΡΟΥΤΣΗ 1990   0:00:20 1:21:56 1:22:15
134 Male 707 ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΟΣ ΧΡΟΝΗΣ 1990   0:00:20 1:21:56 1:22:16
135 Female 715 ΑΘΗΝΑ ΣΚΟΥΡΤΗ -   0:00:10 1:22:10 1:22:20
136 Female 546 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΘΕΙΑΚΟΔΗΜΗΤΡΗ 1990 RUN4FUN 0:00:37 1:21:59 1:22:36
137 Male 608 ΣΤΑΥΡΟΣ ΜΑΥΡΙΔΗΣ 1984   0:00:13 1:22:41 1:22:55
138 Male 615 ΑΠΟΣΤΟΛΟΣ ΜΙΧΟΛΙΣΤΗΣ 1983   0:00:12 1:22:50 1:23:02
139 Female 571 ΝΤΕΝΙΖ ΚΟΛΥΒΑ 1975 HERBALIFE TEAM 0:00:10 1:22:56 1:23:06
140 Female 505 ΣΕΒΗΡΑ ΑΛΕΒΙΖΑΚΗ 1979   0:00:33 1:22:39 1:23:12
141 Female 610 ΙΣΜΗΝΗ ΜΗΤΡΑΚΗ 1983 OUTDOOR TRAINERS 0:00:10 1:23:14 1:23:24
142 Male 568 ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΣ ΚΙΝΤΕΡΗΣ 1971 ΤΤΤ ΔΡΟΜΕΊΣ ΧΑΛΑΝΔΡΊΟΥ 0:00:04 1:23:38 1:23:42
143 Male 520 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΒΑΡΤΑΝΑΣ     0:00:11 1:23:48 1:23:59
144 Male 528 ΑΡΙΣΤΑΡΧΟΣ ΒΟΛΗΣ 2004 UP - ΚΥΤΤΑΡΙΚΉ ΘΡΈΨΗ 0:00:10 1:24:27 1:24:37
145 Male 651 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΠΕΠΠΑΣ 1978   0:00:10 1:24:30 1:24:40
146 Male 679 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΣΥΜΠΑΡΔΗΣ 1981 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:33 1:24:27 1:25:00
147 Male 527 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΒΛΟΝΤΑΡΤΖΙΚ 1958   0:00:25 1:24:45 1:25:10
148 Female 597 ΚΥΡΙΑΚΗ ΛΥΜΠΕΡΗ 1976 OUTDOOR TRAINERS 0:00:10 1:25:26 1:25:36
149 Male 519 ΦΙΛΙΠΠΟΣ ΒΑΡΕΛΗΣ 1975   0:00:41 1:24:58 1:25:39
150 Male 614 ΓΙΩΡΓΟΣ ΜΙΧΑΛΙΤΣΗΣ 1966 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:28 1:25:15 1:25:43
151 Female 645 ΜΑΓΔΑΛΗΝΗ ΠΑΡΙΔΗ 1977 TOP GYM 0:00:10 1:25:42 1:25:52
152 Male 640 ΑΚΗΣ ΠΑΝΟΠΟΥΛΟΣ 1974 ΠΔΣ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:02 1:26:00 1:26:02
153 Female 535 ΔΗΜΗΤΡΑ ΓΚΙΚΑ 1983 HERBALIFE TEAM 0:00:10 1:25:55 1:26:05
154 Male 575 ΣΠΥΡΙΔΩΝ ΚΟΥΜΠΗΣ 1979   0:00:23 1:26:34 1:26:57
155 Female 688 ΤΖΙΝΑ ΤΟΥΡΛΙΔΑ 1975 ADIDAS RUNNERS ATHENS/SKY WOMEN RUNNING TEAM 0:00:10 1:27:40 1:27:50
156 Male 695 ΦΩΤΗΣ ΤΣΙΡΚΑΣ 1968 ΔΕΛΦΕΠ 0:00:10 1:28:14 1:28:24
157 Male 513 ΝΙΚΟΣ ΑΣΗΜΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:03 1:28:28 1:28:30
158 Male 712 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ - ΠΟΣΠ 0:00:28 1:28:14 1:28:42
159 Male 653 ΝΙΚΟΣ ΡΑΠΤΟΠΟΥΛΟΣ 1979 PILABOX 0:00:10 1:28:49 1:28:59
160 Female 509 ΕΛΕΝΗ ΑΝΘΗ 1966 CHOZEN MOUNTAIN TEAM 0:00:10 1:28:52 1:29:02
161 Male 724 ΣΤΑΥΡΟΣ ΠΑΠΑΔΙΑΜΑΝΤΗΣ -   0:00:28 1:28:41 1:29:09
162 Male 530 ΠΑΝΤΕΛΗΣ ΓΑΡΥΦΑΛΛΗΣ 1961 HERBALIFE TEAM 0:00:02 1:29:15 1:29:17
163 Female 660 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΣΙΝΑ 1994 HERBALIFE TEAM 0:00:05 1:29:12 1:29:17
164 Female 555 ΧΡΥΣΑ ΚΑΚΑΛΙΑ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 1:29:41 1:29:50
165 Male 711 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΩΡΟΛΟΓΑΣ 1955 ΣΎΛΛΟΓΟΣ ΔΡΟΜΈΩΝ ΎΔΡΑΣ 0:00:41 1:29:12 1:29:53
166 Male 666 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΣΠΟΡΓΙΤΑΣ 1954 ΟΡΣΙΠΠΟΣ-ΑΠΟΛΛΩΝ 0:00:14 1:30:45 1:30:59
167 Male 696 ΓΙΑΝΝΗΣ ΤΣΙΩΛΗΣ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:30 1:30:47 1:31:16
168 Male 521 ΑΝΤΩΝΗΣ ΒΕΡΡΟΣ 1989 HERBALIFE TEAM 0:00:03 1:31:18 1:31:21
169 Male 663 ΚΩΣΤΑΣ ΣΚΥΛΟΓΙΑΝΝΗΣ - SALIGARIA 0:00:44 1:30:44 1:31:27
170 Female 689 ΜΑΡΙΝΑ ΤΟΥΤΟΥΖΑ 1955 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:00:10 1:32:52 1:33:02
171 Male 694 ΚΩΣΤΑΣ ΤΣΙΟΚΑΣ 1956 ΣΔΥ ΑΘΗΝΑΣ 0:00:39 1:32:34 1:33:13
172 Male 704 ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ ΧΑΤΖΙΚΟΣ 1978   0:00:10 1:33:04 1:33:14
173 Female 598 ΕΥΓΕΝΙΑ ΛΥΜΠΕΡΗ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 1:34:36 1:34:46
174 Male 545 ΑΝΤΩΝΗΣ ΖΑΦΕΙΡΟΠΟΥΛΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 1:34:38 1:34:47
175 Male 721 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΡΟΥΓΓΕΡΗΣ -   0:00:11 1:34:38 1:34:49
176 Female 622 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΠΕΓΚΑ 1959   0:00:26 1:34:46 1:35:11
177 Female 512 ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΑΡΓΥΡΟΚΟΥ 1968   0:00:10 1:36:03 1:36:13
178 Female 691 ΚΑΛΛΙΝΙΚΗ ΤΣΑΛΑΜΙΔΑ 1986   0:00:11 1:39:29 1:39:40
179 Female 664 ΠΕΤΡΟΥΛΑ ΣΟΦΟΥΛΗ 1979 KOURKOURIKIS TRAINING GROUP 0:00:10 1:39:34 1:39:44
180 Male 538 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΓΥΑΛΙΑΣ 1984   0:00:16 1:39:49 1:40:05
181 Male 729 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΣΦΕΤΣΑΣ -   0:00:05 1:42:29 1:42:34
182 Male 677 ΙΩΑΝΝΗΣ ΣΤΕΦΑΝΙΔΗΣ 1978 RUN4FUN 0:00:36 1:42:13 1:42:50
183 Female 657 ΚΛΕΙΩ ΣΒΕΡΚΟΥΛΗ 1964 ΑΝΕΞΆΡΤΗΤΗ 0:00:12 1:43:14 1:43:26
184 Female 635 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΠΑΓΩΝΗ 1977 ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΟΣ 0:00:34 1:44:41 1:45:15
185 Female 549 ΜΑΡΙΑΝΝΑ ΙΩΑΝΝΙΔΗ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 1:45:08 1:45:18
186 Female 710 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΨΑΡΙΑΔΟΥ - ALX TRAINING TEAM 0:00:26 1:46:09 1:46:36
187 Male 629 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΝΤΑΣΙΟΣ 1977   0:00:41 1:47:48 1:48:29
188 Female 603 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΧΑΤΖΗΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥΣ     0:00:13 1:48:56 1:49:09
189 Male 628 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΜΠΡΟΥΒΑΣ 1975   0:00:03 1:52:47 1:52:50
190 Female 670 ΛΙΝΑ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ 1968   0:00:13 1:52:38 1:52:51
191 Female 648 ΜΑΡΙΑ ΠΑΤΣΙΑ - ALX TRAINING TEAM 0:00:27 1:52:46 1:53:13
192 Female 619 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΜΠΑΛΟΓΙΑΝΝΗ 1969 HERBALIFE TEAM 0:00:05 1:56:35 1:56:39
193 Female 576 ΔΗΜΗΤΡΑ ΚΟΥΝΤΟΥΡΙΩΤΗ 1971 HERBALIFE TEAM 0:00:05 1:56:37 1:56:42
194 Male 649 ΠΟΛΥΧΡΟΝΗΣ ΠΑΥΛΙΔΗΣ 1970 ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:06 1:56:39 1:56:45
195 Male 572 ΘΕΟΦΥΛΑΚΤΟΣ ΚΟΛΥΒΑΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:15 1:57:43 1:57:58
196 Female 600 ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΥΣΣΑΡΗ - ALX TRAINING TEAM 0:00:14 1:57:45 1:57:59
197 Female 665 ΙΟΥΛΙΑ ΣΠΑΘΑ 1985 HERBALIFE TEAM 0:00:05 2:01:27 2:01:32
198 Female 573 ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΟΡΝΕΖΟΥ 1974 HERBALIFE TEAM 0:00:03 2:01:41 2:01:43
199 Male 646 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΣΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ 1981   0:00:30 2:03:18 2:03:48
200 Female 730 ΜΑΡΙΑ ΓΕΩΡΓΑΚΗ -   0:00:10 - -
201 Male 671 ΑΚΗΣ ΣΤΑΙΚΟΠΟΥΛΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:09 - -
202 Female 506 ΡΟΥΛΑ ΑΛΕΞΑΝΔΡΗ 1969   0:00:36 - -

Poikilo Fun 4 km

Α/Α Gender ΒΙΒ Name YOB Club Start Net finish 4km finish
1 Male 1064 ΑΝΤΡΕΑΣ ΝΙΝΗΣ 1977 ΑΠΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ ΜΑΡΑΘΩΝΟΣ 0:00:10 0:20:47 0:20:57
2 Male 1115 ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ ΠΕΤΤΑΣ -   0:00:17 0:22:21 0:22:38
3 Male 1072 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΠΑΔΑΤΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 0:23:29 0:23:39
4 Male 1040 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΚΟΥΤΣΩΝΑΣ 1975 GR RUNNERS 0:00:10 0:24:15 0:24:25
5 Female 1117 ΔΕΣΠΟΙΝΑ ΛΟΥΚΑΚΗ -   0:00:10 0:24:21 0:24:31
6 Male 1075 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΠΑΠΑΤΣΑΚΩΝΑΣ 1975 SPORTEVENT 0:00:10 0:24:23 0:24:33
7 Female 1100 ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ ΧΟΥΝΤΗ 1978   0:00:10 0:25:37 0:25:47
8 Male 1068 ΙΩΑΝΝΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ 1987   0:00:10 0:26:13 0:26:23
9 Female 1001 ΔΗΜΗΤΡΑ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑΔΟΥ 1977 ANEXARTITI 0:00:10 0:27:24 0:27:34
10 Female 1037 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΟΥΒΕΛΕΤΣΑ 1972   0:00:10 0:29:11 0:29:21
11 Male 1036 ΝΙΚΟΣ ΚΟΝΤΗΣ 1966 ΣΜΛΑΡΙΣΑΣ 0:00:10 0:29:12 0:29:22
12 Male 1029 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΛΑΝΤΖΗΣ 1977 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 0:29:17 0:29:27
13 Female 1061 ΣΟΦΙΑ ΜΠΟΡΟΝΙΚΟΛΑ 1977 Π.Δ.Σ.ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 0:29:18 0:29:28
14 Male 1053 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΜΑΓΓΟΣ 1971   0:00:10 0:30:16 0:30:26
15 Male 1119 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΚΑΠΕΤΑΝΑΚΗΣ -   0:00:10 0:31:09 0:31:19
16 Male 1104 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:26 0:31:04 0:31:29
17 Male 1078 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΡΟΥΓΑΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:24 0:31:28 0:31:52
18 Male 1014 ΗΛΙΑΣ ΓΚΑΓΚΑΣ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:00 0:31:53 0:31:54
19 Male 1000 ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ ΑΛΣΩΝΑΣ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:02 0:32:01 0:32:03
20 Male 1114 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΑΝΑΣΤΑΣΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:10 0:33:04 0:33:14
21 Male 1090 ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ ΤΣΙΑΝΤΗΣ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 0:33:18 0:33:28
22 Female 1039 ΕΥΑ ΚΟΥΡΚΟΥΛΙΩΤΗ 1992 L-CREW 0:00:10 0:33:30 0:33:40
23 Male 1010 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΒΑΤΣΑΚΗΣ 1993 Π.Δ.Σ. ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:29 0:33:12 0:33:41
24 Male 1065 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΝΤΑΣΙΩΤΗΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:33 0:33:17 0:33:50
25 Female 1118 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΨΥΡΟΓΙΑΝΝΗ -   0:00:10 0:33:50 0:34:00
26 Male 1023 ΘΩΜΑΣ ΕΞΑΡΧΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:24 0:34:02 0:34:26
27 Male 1025 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΖΑΧΑΡΙΟΥ 2009 ΟΔΥΣΣΕΑΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ 0:00:10 0:34:36 0:34:46
28 Female 1049 ΕΛΕΝΑ ΛΙΟΤΣΑΚΗ 1976 ROJO CAFE 0:00:32 0:34:49 0:35:20
29 Female 1079 ΤΖΙΝΑ ΣΚΕΝΤΖΟΥ - ALX TRAINING TEAM 0:00:25 0:35:05 0:35:30
30 Female 1106 ΦΩΤΕΙΝΗ ΛΙΑΚΟΠΟΥΛΟΥ -   0:00:02 0:35:58 0:36:00
31 Female 1086 ΒΙΒΗ ΣΤΕΡΓΙΟΥ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:00 0:37:03 0:37:03
32 Male 1116 ΘΕΟΔΩΡΟΣ ΚΟΝΔΥΛΗΣ -   0:00:26 0:37:03 0:37:30
33 Male 1032 ΠΡΟΔΡΟΜΟΣ ΚΑΡΥΔΑΣ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 0:37:45 0:37:55
34 Female 1089 ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΤΣΙΑΚΑ - ALX TRAINING TEAM 0:00:14 0:38:02 0:38:17
35 Male 1059 ΓΕΡΑΣΙΜΟΣ ΜΠΑΡΜΠΑΡΗΣ 1975   0:00:34 0:37:49 0:38:23
36 Female 1098 ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ ΧΑΙΝΤΟΥΤΗ 1978   0:00:30 0:38:01 0:38:30
37 Female 1044 ΣΤΕΛΛΑ ΚΩΣΤΑΛΟΥΠΗ - ALX TRAINING TEAM 0:00:11 0:38:47 0:38:59
38 Female 1006 ΜΑΡΙΑ ΑΥΓΕΡΟΥ - ALX TRAINING TEAM 0:00:23 0:38:42 0:39:05
39 Female 1024 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ ΕΥΘΥΜΙΟΥ - ALX TRAINING TEAM 0:00:15 0:39:15 0:39:30
40 Female 1013 ΓΕΩΡΓΙΑ ΒΟΝΟΡΤΑ 1974   0:00:10 0:40:18 0:40:28
41 Female 1035 ΑΡΕΤΗ ΚΟΛΙΑΝΤΖΑΚΗ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:10 0:40:21 0:40:31
42 Female 1093 ΑΝΤΙΓΟΝΗ ΤΣΟΛΗ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:26 0:40:05 0:40:31
43 Male 1027 ΑΝΔΡΕΑΣ ΘΕΟΔΩΡΟΠΟΥΛΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:23 0:40:09 0:40:33
44 Male 1052 ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΛΥΜΠΕΡΗΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:09 0:40:34 0:40:43
45 Male 1009 ΒΑΣΙΛΗΣ ΒΑΣΙΛΟΠΟΥΛΟΣ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:01 0:40:47 0:40:47
46 Male 1015 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΓΚΑΦΑΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:29 0:40:30 0:40:58
47 Male 1069 ΒΑΣΙΛΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑΚΟΠΟΥΛΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:22 0:40:42 0:41:04
48 Male 1071 ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:10 0:42:17 0:42:27
49 Male 1096 ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΦΡΑΓΚΟΣ 1973   0:00:33 0:43:02 0:43:35
50 Male 1021 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΡΥΜΩΝΗΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:15 0:43:51 0:44:06
51 Male 1045 ΑΝΔΡΕΑΣ ΚΩΣΤΑΝΤΑΡΑΣ 1978   0:03:03 0:41:04 0:44:07
52 Female 1112 ΞΕΝΙΑ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ -   0:00:07 0:44:17 0:44:24
53 Male 1113 ΣΠΥΡΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ -   0:00:07 0:44:18 0:44:25
54 Male 1008 ΓΙΑΝΝΗΣ ΒΑΡΚΑΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:14 0:44:14 0:44:29
55 Female 1076 ΑΘΗΝΑ ΠΕΠΟΝΟΥΛΑ - ALX TRAINING TEAM 0:00:31 0:44:24 0:44:55
56 Female 1017 ΕΙΡΗΝΗ ΔΕΛΛΗ - ALX TRAINING TEAM 0:00:31 0:44:25 0:44:55
57 Female 1073 ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΠΑΠΑΝΙΚΟΛΑΚΟΥ - ALX TRAINING TEAM 0:00:13 0:44:49 0:45:02
58 Female 1050 ΟΡΓΚΕΤΑ ΛΙΤΣΗ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:01 0:45:13 0:45:14
59 Female 1099 ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΧΑΡΙΤΟΥ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:02 0:45:13 0:45:15
60 Male 1042 ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ ΚΡΕΜΜΥΔΑΣ 1993   0:00:10 0:45:31 0:45:41
61 Female 1107 ΑΙΜΙΛΙΑ ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ -   0:00:10 0:45:55 0:46:05
62 Female 1092 ΕΛΕΝΗ ΤΣΙΓΚΟΥΝΗ - ALX TRAINING TEAM 0:00:15 0:45:51 0:46:06
63 Female 1110 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΕΝΤΕΡΛΗ -   0:00:10 0:45:57 0:46:07
64 Female 1031 ΑΛΙΚΗ ΚΑΡΝΑΡΟΥ 1988   0:00:30 0:45:39 0:46:09
65 Female 1041 ΒΑΣΙΛΙΚΗ ΚΡΕΜΜΥΔΑ 1988   0:00:30 0:45:39 0:46:10
66 Male 1048 ΓΕΩΡΓΙΟΣ ΛΙΒΑΝΙΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:20 0:45:56 0:46:17
67 Male 1082 ΓΙΑΝΝΗΣ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:22 0:46:02 0:46:24
68 Female 1091 ΣΟΦΙΑ ΤΣΙΓΚΟΥ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 0:46:37 0:46:47
69 Female 1018 ΤΖΕΝΗ ΔΕΛΛΗ - ALX TRAINING TEAM 0:00:31 0:46:16 0:46:48
70 Female 1109 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΚΟΥΒΑΝΗ -   0:00:36 0:46:20 0:46:56
71 Female 1108 ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ ΚΟΝΙΔΑΡΗ -   0:00:37 0:46:21 0:46:59
72 Female 1080 ΝΤΙΝΑ ΣΜΥΡΗ 1969   0:00:28 0:46:32 0:46:59
73 Male 1097 ΦΩΤΗΣ ΦΩΤΙΟΥ 1969   0:00:29 0:46:31 0:47:00
74 Female 1038 ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΚΟΥΚΛΙΝΟΥ - ALX TRAINING TEAM 0:00:24 0:47:36 0:48:00
75 Female 1030 ΛΩΡΑ ΚΑΜΟΥΤΣΑ - ALX TRAINING TEAM 0:00:25 0:47:35 0:48:00
76 Male 1046 ΚΙΜΩΝΑΣ ΛΑΓΟΠΑΤΗΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:20 0:48:45 0:49:05
77 Female 1007 ΒΟΥΛΑ ΒΑΛΑΤΣΟΥ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:01 0:49:45 0:49:46
78 Female 1101 ΜΑΡΙΑ ΧΡΗΣΤΑΝΤΩΝΗ 1977   0:00:29 0:49:30 0:49:58
79 Female 1057 ΓΙΑΝΝΑ ΜΟΡΦΩΝΙΟΥ - ALX TRAINING TEAM 0:00:10 0:49:59 0:50:09
80 Female 1020 ΒΑΣΩ ΔΡΕΛΙΩΖΗ - ALX TRAINING TEAM 0:00:24 0:50:22 0:50:46
81 Female 1077 ΜΑΡΙΑ ΠΙΠΕΡΙΑ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 0:50:41 0:50:51
82 Female 1003 ΝΑΝΑ ΑΝΤΩΝΙΟΥ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 0:51:40 0:51:50
83 Male 1111 ΑΝΤΩΝΙΟΣ ΓΑΛΑΝΟΠΟΥΛΟΣ -   0:00:10 0:52:03 0:52:13
84 Female 1019 ΞΑΝΘΗ ΔΗΜΟΥ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:10 0:52:08 0:52:18
85 Female 1063 ΣΤΕΛΛΑ ΜΥΤΙΛΗΝΑΙΟΥ - KIAFA TEAM (ΣΔΥ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ) 0:00:10 0:52:19 0:52:29
86 Female 1085 ΝΑΣΙΑ ΣΤΑΥΡΟΠΟΥΛΟΥ - ALX TRAINING TEAM 0:00:30 0:52:01 0:52:31
87 Female 1095 ΕΛΛΗ ΦΕΡΧΑΤΗ - ALX TRAINING TEAM 0:00:26 0:52:09 0:52:35
88 Female 1102 ΒΙΚΥ ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ 1978   0:03:02 0:49:34 0:52:36
89 Male 1105 ΑΡΓΥΡΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:27 0:52:12 0:52:39
90 Male 1047 ΑΝΤΩΝΗΣ ΛΕΥΘΕΡΙΩΤΗΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:26 0:53:45 0:54:11
91 Male 1004 ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΑΠΕΡΓΗΣ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:39 0:59:33 1:00:11
92 Female 1022 ΣΟΦΙΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ - Π.Ο.Σ.Π. 0:00:10 1:00:11 1:00:21
93 Male 1103 ΑΛΕΞΗΣ ΧΡΟΝΟΠΟΥΛΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:40 0:59:46 1:00:26
94 Male 1016 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΔΑΔΙΤΣΟΣ - ALX TRAINING TEAM 0:00:34 0:59:53 1:00:28
95 Female 1051 ΤΖΕΝΗ ΛΥΜΠΕΡΗ - ALX TRAINING TEAM 0:00:20 1:00:09 1:00:29
96 Female 1083 ΕΙΡΗΝΗ ΣΤΑΘΟΠΟΥΛΟΥ - ALX TRAINING TEAM 0:00:22 1:00:09 1:00:31
97 Male 1070 ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΥ - Π.Δ.Σ ΟΔΥΣΣΕΑΣ 0:00:38 1:17:09 1:17:47

Maintained by VitalNet®2017